Powiedzieć mu, czy nie?

~Kamila | 2010-11-27 18:48
Mam problem. Byłam związana z chłopakiem ponad pół roku. To był dość burzliwy związek, bo były 3 poważne kłótnie, które dały nam dość długie ciche dni. POTRAFIŁY ONE TRWAĆ nawet miesiąc. Ale i tak czułam, że jesteśmy razem i nie było mi w głowie go zdradzać. Ale pewnego dnia nery mi puściły i rozstałam się z nim oficjalnie, definitywnie. Po miesiącu rozstania(nawet dwóch) spędziłam noc z jego kolegą. Ja w sumie chciałam aby to było coś poważnego, ale on niestety wymiękł i stchórzył. Dziś mam takie wrażenie, że to nie było nic poważnego, że po prostu chciałam się posłużyć nim aby zapomnieć o tamtym. Nie wiem- teraz tak myślę. A po roku dopiero zrozumiałam, że tego pierwszego to nigdy nie przestałam kochać. Teraz chcemy jakoś to wszystko poukładać, mamy przeprowadzić rozmowę odnośnie naszego związku. Czy mam mu się przyznać, że spałam z jego kolegą? Czy uznać, że to się wydarzyło wtedy, gdy nie byliśmy razem i nie mieć wyrzutów sumienia, bo w końcu wtedy byłam wolna.

Odpowiedzi na pytanie

Odpowiedz na pytanie:


Liczba odpowiedzi: 3
Carmen | 2010-11-27 22:19
Uważam, że nie powinnaś mieć wyrzutów sumienia, bo jak sama piszesz nie byliście już razem. Głęboko powinnaś jednak zastanowić się czy powiedzieć mu o tej sytuacji, ponieważ, jak większość facetów w takiej sytuacji mógłby miec jakieś wyrzuty... Zastanów się, czy chcesz być wobec niego całkowicie szczera, zastanów się jak on zareaguje i czy czasem jego kolega, jeśli nie powiesz prawdy chłopakowi, nie zrobi tego za Ciebie.
~miła | 2011-01-10 17:00
dziewczyno nie przyznawaj się do niczego..
nie byłaś z nim wtedy..
to była twoja sprawa..
a Ty jesteś pewna że przez ten czas on nie spał np. z Twoja Koleżanką?
nie przejmuj się :) pozdrawiam
~MARTA | 2011-06-26 07:37
Nie przyznawaj się do niczego ....kobieto wtedy z nim nie byłaś ,a on może też spał z twoją np.znajomą ,lub kimś innym...jak będzie się awanturował,to odejdz od niego i już....powodzenia Kamila;]
Liczba odpowiedzi: 3

Powiązane porady

Znasz poradę w serwisie, która jest powiązana z zadanym pytaniem?

Mam poradę!