Sex oralny

~Marcia | 2009-05-10 17:58
Dlaczego chłopakowi podczas stosunku bardzo zależy na tym, aby wziąć jego penisa do buzi? To jest dla mnie trochę obrzydliwe, tym bardziej, że dopiero zaczęliśmy ze sobą współżyć. Nie mogę się jeszcze do tego przełamać, a on twierdzi, że go olewam. Czy to jest teraz aż tak bardzo popularne? Przecież jeszcze kiedyś normalna kobieta uznałaby to za poniżenie swojej osoby!

Odpowiedzi na pytanie

Odpowiedz na pytanie:


Liczba odpowiedzi: 5
~mała | 2009-05-11 19:32
tak to jest normalne poprostu oni to lubią a chłopakowi powiedz że nie jesteś gotowa na to by brać do buzi i niech to uszanuje
~Marcia | 2009-05-11 20:16
Tak uszanował to przy kazdym naszym zbliżeniu. Tak się zastanawiam: czy to nie jest poniżanie kobiety? Kiedyś kumpel mi powiedział, że jak będzie miał dziewczynę, którą będzie naprawdę kochał, to nie pozwoliłby jej zrobić mu "loda". Jak to jest naprawdę? Czy przez takie propozycje chłopak mnie nie szanuje??? boję się, że chodzi mu tylko o jedno!
~mała | 2009-05-12 10:08
porozmawiaj z nim o tym myślę że jest to normalne to co powiedział ci kumpel myślę że to bzdura każdy ma inne potrzeby jeśli on tego nie lubi to swojej dziewczynie na to nie pozwoli a jeśli by to lubiał to by pozwolił bo tak jak laski lubią jak im faceci liżą tak chłopacy lubią jak laski robią im loda
~mari | 2009-06-08 20:58
powiem ci ze ja tez miałam przed tym opory..i nadal mam,robie to chłopakowi bardzo zadko,ale jesli chlopak cie kocha to poczeka az sie przełamiesz,tak jak moj czeka;)
~dreamer | 2009-06-26 22:16
Mężczyzn baardzo podnieca sex oralny. Wzięcie penisa do buzi wiąże się u nich często z ogromnym podnieceniem (dochodzi bodziec wzrokowy). Mimo tego chłopak nie może na ciebie naciskać! Jeśli tego nie chcesz, musi uszanować twoją decyzję. Być może kiedyś będziesz na to gotowa i zdecydujesz się na ten krok. Nie zmuszaj sie jednak! Nie traktuj tego, jak obowiązek. Najlepiej porozmawiaj ze swoim facetem i powiedz mu, że jeszcze nie jesteś gotowa :) Przecież go nie olewasz!
Liczba odpowiedzi: 5

Powiązane porady

Znasz poradę w serwisie, która jest powiązana z zadanym pytaniem?

Mam poradę!