Jak kupować używane auto?

~monika22 | 2008-04-29 22:39
Na co zwrócić uwagę? Nie stać mnie na nowe auto, a chciałabym wiedzieć jak się zabrać za kupno używanego auta. Będę wdzięczna za każdą Waszą radę.

Odpowiedzi na pytanie

Odpowiedz na pytanie:


Liczba odpowiedzi: 1
~bolus | 2016-08-02 20:02
Najlepiej jechać obejrzeć samochód z kimś kto ma dużą wiedzę blacharską. Na pewno wygląd zewnętrzny samochodu może już dużo powiedzieć, ale dość często jest tak, że laikowi ciężko się będzie zorientować, czy dany samochód faktycznie nie był bity czy po prostu tak dobrze został zreperowany. Radzę zawsze przed kupnem albo zabrać na oglądanie zaprzyjaźnionego mechanika albo podjechać z właścicielem wozu do lakiernika, który specjalnymi miernikami sprawdzi grubość lakieru i spojrzy na auto oczami eksperta. gdy ja kupowałem w zeszłym roku audi to zanim podpisałem umowę odwiedziłem http://www.serwis-lakierniczy.pl z Warszawy, gdzie takie rozeznanie zrobili i wyszło że jest wszystko cacy ;)
Liczba odpowiedzi: 1

Powiązane porady

Jak kupić używane auto?
Poradopedia.pl | 2008-05-10
Kupno używanego samochodu pozwala nam zaoszczędzić pieniądze, ale jest obarczone ryzykiem wadliwego towaru. Aby nie kupić kota w worku warto dokładnie sprawdzić auto kierując się kilkoma radami zawartymi w tym poradniku. czytaj »

Znasz poradę w serwisie, która jest powiązana z zadanym pytaniem?

Mam poradę!