Kategorie

Motoryzacja

Najnowsze porady

Samochód Nowoczesne Oleje Silnikowe: Jak Wybrać Odpowiedni dla Swojego Pojazdu
awilk | 2023-09-13
Olej silnikowy to nieodzowny element utrzymania sprawności silnika pojazdu. Wybór właściwego oleju ma ogromny wpływ na trwałość silnika, wydajność paliwa i ogólną sprawność pojazdu. W dzisiejszych czasach, na rynku dostępnych jest wiele rodzajów olejów silnikowych, a wybór odpowiedniego może być trudny. W tym artykule omówimy, jak wybrać właściwy olej silnikowy dla swojego pojazdu. czytaj »
Porada id 6828 Wytrzymałość spodni? Prawdę powie ci… samochód
buenavista | 2021-08-01
Samochody wyparły konie nie tylko w dziedzinie transportu, ale również… testowania spodni użytkowych. W 1886 roku producent pierwszych jeansów zaczął naszywać na swój przebojowy produkt plakietkę z rysunkiem dwóch ogierów próbujących rozerwać parę „teksasów”. czytaj »
(bez nazwy) Jak zaoszczędzić na paliwie?
Poradopedia.pl | 2020-10-27
Szybko rosnące ceny towarów sprawiają, iż szukamy oszczędności wszędzie tam gdzie się tylko da. Dotyczy to również motoryzacji - zapoznaj się ze wskazówkami jak zaoszczędzić na paliwie. czytaj »
(bez nazwy) Zniszczone felgi - kupić nowe czy naprawiać?
zaje_fajnie | 2020-05-24
W przypadku alufelg kwestię ewentualnej naprawy należy rozpatrywać w zależności od uszkodzeń. czytaj »
Zużyta opona Jak pozbyć się zużytych opon
Poradopedia.pl | 2020-04-13
Zużyte opony nie wolno wyrzucać do śmieci komunalnych, ani do kosza dla tworzyw sztucznych. Co w takim razie zrobić ze starymi oponami? czytaj »
(bez nazwy) Płyn do spryskiwaczy - najtaniej zrobić samemu
Poradopedia.pl | 2019-12-21
Zobacz jak łatwo i tanio możesz przygotować płyn do spryskiwaczy w domu. czytaj »
Porada id 6159 Widzisz dobrze – jedziesz bezpieczniej! Jak zwiększyć komfort widzenia podczas prowadzenia samochodu i zadbać o bezpieczeństwo swoje oraz innych na drodze?
mniam | 2018-12-06
Podczas jazdy samochodem nasze oczy muszą sprostać wielu wyzwaniom. Intensywne opady deszczu lub śniegu, mgła, oślepiające reflektory innych pojazdów na drodze stanowią duże utrudnienie dla wzroku. czytaj »
Porada id 6036 Jak zadbać o komfort i ochronę oczu latem
mniam | 2018-08-07
Prowadzisz samochód? Dowiedz się, jak latem zadbać o jakość i komfort widzenia oraz jak zapewnić odpowiednią ochronę oczu podczas kierowania autem. czytaj »
Porada id 5860 Na co zwrócić uwagę kupując używaną koparkę?
Poradzimy | 2017-12-12
Przedsiębiorcy prowadzący firmę budowlaną mogą sporo zyskać na kupnie używanego sprzętu budowlanego. Taki krok pozwala przede wszystkim na zaoszczędzenie niemałych pieniędzy. Ale na używanym sprzęcie można też stracić. Jak więc kupić używaną koparkę, na co zwrócić uwagę by uniknąć z nią problemów? czytaj »
Porada id 5612 Auto zastępcze z OC sprawcy - Najważniejsze informacje
Kampanie | 2017-05-23
Wynajem samochodu z OC sprawcy - najważniejsze zasady i ciekawe porady czytaj »