Prawo Jazdy kat. B

~Malwina | 2012-05-29 18:46
w styczniu 2011 roku miałam ostatni egzamin na prawo jazdy kat. B. Było to moje 7 podejście. Nie zdałam i już machnęłam na to rękę. Głównie z tego powodu, bo egzamin teoretyczny z końcem stycznia tracił ważność. Dzwoniłam w tym roku do WORD-u pytając czy moje papiery są już odesłane i powiedzieli mi, że już tak, że odesłali do wydziału komunikacji zgodnym z moim adresem zamieszkania. I moje pytanie brzmi: jakie procedury muszę przejść, aby powtórnie wrócić do możliwości zaliczania egzaminu? Czy będę musiała odbywać kursy doszkalające? Rozumiem, że kurs praktyczny jest konieczny, ale czy kurs teoretyczny też? I żeby odzyskać papiery, zaświadczające tamtejsze ukończenie kursu i moje badania lekarskie, to muszę stosować jakieś pisemne prośby do wydziału komunikacji? Jak wyglądają w ogóle takie procedury?

Odpowiedzi na pytanie

Odpowiedz na pytanie:


Liczba odpowiedzi: 3
~Marta | 2012-05-30 21:01
hej, mam podobną sytuację... To, że teorię trzeba zdawać, to jasne, ale żeby jeszcze raz przechodzić cały kurs prawka? Nie sądzę. Ja ostatni egzamin miałam w marcu i teoria też mi się już skończyła, jednak o żadnym przesłaniu dokumentów nic mi nie wiadomo...
~minia | 2012-06-05 12:04
Witam teoria jest wazna 6 miesięcy. Ja zdałam za piątym razem praktyczny.I na egzamin poszłam dopiero po 5 latach ,tak sie zbierałam i ja tez o zadnym przesyłaniu dokumentów nic mi nie wiadomo.
~marta:) | 2012-06-05 16:52
zgadzam sie z rsztą.
Liczba odpowiedzi: 3

Powiązane porady

Znasz poradę w serwisie, która jest powiązana z zadanym pytaniem?

Mam poradę!