Czy mozna zajsc w ciaze chociasz nie doszlo do wytysku?

malina1617 | 2008-02-22 00:28
Ostatnio kochalam sie ze swoim chlopakiem bez zabezpiecznie ok 2 minnut. Co prawda nie doszlo do wytrysku. Czytalam natomiast gdzies iz moze zajsc sytuacja zajascia w ciaze , poniewaz mezczyzna podczas podniecenia wytwarza sluz w ktorym moga znajdowac sie plemniki. Na drugi dzien dostalam okres. wiem ze byly to dni plodne. Boje sie ze moge byc w ciazy.
Prosze o jak najszybsza odpowiedz.

Odpowiedzi na pytanie

Odpowiedz na pytanie:


Liczba odpowiedzi: 3
maja2009 | 2009-06-02 14:38
Mowisz, ze nastepnego dnia dostalas okres. O ile mi wiadomo to przed okresem wystepuja dni nieplodne. Mysle, ze u ciebie wszystko w porzadku.
dreamer | 2009-06-02 20:26
To fakt, że mężczyzna bez kontroli wytwarza śluz, który może zapłodnić kobietę. Według mnie kochaliście się w twoje dni niepłodne, więc nie powinnaś być w ciąży. Największą pewność przyniesie jednak następny okres ;)
~stokrotka | 2009-06-05 14:55
nie jestes w ciazy bo tuz przed okresem komurka jajowa obumiera i zluszcza sie potem zostaje wydalona z krwia miesieczna.ale taka metoda "na wyskok" nie zabezpieczy cie przed ciaza w taki sposób zaszlam w ciaze z mezem i ciaza okazala sie za slaba moze byc milion powodów ale lekarz tlumaczyl mi ze przedwczesnie popuszczona sperma moze byc nie pelno wartosciowa i stad samoistne poronienie takze uwazaj.
Liczba odpowiedzi: 3

Powiązane porady

Znasz poradę w serwisie, która jest powiązana z zadanym pytaniem?

Mam poradę!