Sylwester

~Sylwia | 2022-01-09 20:24
Mam pytanie w sparwie dla mnie oczywistej, ale chyba nie dla obrażalskich teściów. Nie lubię obchodzić Sylwestra - uznaję ten dzień jako dzień normalny. Spędziłam do na piętrze oglądając TV, popijając drinka i zajadając się czipsami. Od tygodnia moja teściowa chodzi obrażona a po 8 dniach przez przypadek sie dowiedziałam, że się na mnie obraziła, bo ja jej nie szanuję bo wolałam spędzić Sylwestra a nie siedziałam z nią. Kurczę, załamałam się. W głębi ducha śmiałam się z tego, ale jak to przemyślałam to stwierdzam, że jej to trudna kobieta. Jak można się obrazić o coś takiego - przecież ona ma swoje sprawy, ja swoje - a poza tym to nie jest święto rodzinne. Czy Ktoś podziela też moje zdanie? Czy rzeczywiście moje zachowanie zasługuje na krytykę?

Odpowiedzi na pytanie

Odpowiedz na pytanie:


Liczba odpowiedzi: 2
~Magdac | 2022-01-09 23:55
Uważam, że jeżeli się mieszka ze sobą w jednym domu i nawet sylwestra zbyt bardzo nie obchodzi, to warto chociaż złożyć sobie życzenia o północy, czy wspólnie wypić drinka.

~Sylwia | 2022-01-10 14:06
No właśnie o to chodzi, że zjadło się wspólnie kolację, wypiło drinki, trochę czipsów i wsio. Teście to zwolennicy koncertów w tv a ja filmów. I poszłam na filmy. Po północy zeszłam na szampana a ta już miała na mnie fochy. Ja szczerze mówiąc nie mam powodów aby czuć się głupio, bo wspólny czas spędziłam z nimi. Ale wieczoru całego to nie miałam zamiaru. Nie wiem. Może ktoś kto mieszka sam nie potrafi tego obiektywie ocenić. Ale widząc iść co dzień to mam dość.
Liczba odpowiedzi: 2

Powiązane porady

Znasz poradę w serwisie, która jest powiązana z zadanym pytaniem?

Mam poradę!