ciagle zmeczenie

~wiki | 2008-09-26 12:08
Od kilku dni, jestem ciagle zmeczona, nic mi sie nie chce, ciagle płacze bez powodu. A co jest chyba najgorsze, bardzo szybko sie mecze. Wiem, że mam coś z sercem nie tak no i mam nerwice. Przejde kawąłek, albo po schodach i jestem taka zmeczona, ze szok. Tak samo jest jak nosze coś ciężkiego, tez potem jestem zmęczona, serce mi na chwile przestaje bić i zatyka mnie. Wiele razy juz tak miałam, ale lekarz powiedział, że to to na tle nerwowym i ,ze nic mi nie będzie. Boje sie,że dopadnie mnie teraz depresja.

Odpowiedzi na pytanie

Odpowiedz na pytanie:


Liczba odpowiedzi: 2
~karola76 | 2008-09-26 15:36
Może powinnaś pójść na jakiś kurs jogi, poczytać trochę na temat metod relaksacji, bo dużo jest w Twojej psychice. Powinnaś przestawić się na myślenie pozytywne i powtarzać sobie codziennie, że siebie lubisz - najlepiej do lustra. Jeżeli uda Ci się przez 21 dni myśleć tylko pozytywnie, zmienisz się całkowicie i będziesz bardziej zadowolona ze swojego życia i relacji z ludźmi.
gnommy21 | 2008-09-26 21:31
Sugerowałbym wysypiać się - ani za krótko ani za długo. Polecam też zadbać o swoją dietę: jeść mniej słodyczy, bardziej lekkostrawne, dużo warzyw i ryb. Dobrze jest przyjmować tran lub kwasy omega 3 w pastylkach - bardzo dobrze pozwala sobie radzić z depresją, sercem, stresem i zmęczeniem. A poza tym przemóc się jednak i trochę sportu, ale stopniując wysiłek bo przemęczenie przyniesie odwrotny skutek.
Liczba odpowiedzi: 2

Powiązane porady

Znasz poradę w serwisie, która jest powiązana z zadanym pytaniem?

Mam poradę!