Kategorie

Najnowsze porady

Porada id 6166 Przeżyj Święta naturalnie i lekko z Gastrolaxem
Monika_167 | 2018-12-14
Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia, to prawdziwy maraton rodzinnych spotkań oraz wielogodzinnego ucztowania. Niestety podczas tych kilku dni nie da się uniknąć ciężkiego jedzenia. Dla osób zmagających się z leniwymi jelitami to prawdziwe wyzwanie. Jak zadbać o to, by w święta poczuć się lekko, nie tracąc jednocześnie niczego z tej wyjątkowej atmosfery? Mając w planach próbowanie każdej potrawy powinniśmy zawczasu przygotować nasz układ pokarmowy do wzmożonego wysiłku. Na kilka dni przed świętami warto, zastosować lekkostrawną dietę i wspomóc ją sprawdzonymi suplementami diety, takimi jak np. Gastrolax, który w delikatny sposób pobudzi jelita do pracy. czytaj »
Porada id 6155 Zapytaj stomatologa: Jak leczyć zęby bez bólu? Poznaj nowoczesne możliwości komfortowego oraz bezbolesnego leczenia zębów i pozbądź się raz na zawsze strachu przed dentystą.
mniam | 2018-12-03
Zdrowe i zadbane zęby to pragnienie wielu osób. Niestety strach przed bólem, który od najmłodszych lat nieodłącznie kojarzy się z wizytą u stomatologa często uniemożliwia realizację tego marzenia. Warto jednak wiedzieć, że istnieją nowe rozwiązania, które sprawiają, że zabiegi dentystyczne nie muszą już być okupione strachem i cierpieniem. czytaj »
Porada id 6149 Znamy zwycięzców konkursu Young Creatives Integrated Comepetition Eurobest 2018!
SAR | 2018-12-03
24 listopada w Centrum Kreatywności Targowa odbył się finał międzynarodowego konkursu Young Creatives Integrated Competition. czytaj »
Porada id 6124 Badanie wzroku? Zobacz, jakie to ważne!
mniam | 2018-11-06
Profilaktyka i propagowanie zdrowego stylu życia mają ogromny wpływ na funkcjonowanie człowieka. Szczególnie, kiedy pod uwagę weźmiemy delikatny i niezmiernie istotny w naszym życiu narząd wzroku. Wzrok jest zmysłem, który prowadzi nas przez życie. czytaj »
Porada id 6121 Jeszcze bliżej pacjenta – innowacyjny gabinet lekarski w Krakowie
Gastrosfera | 2018-10-31
W Krakowie pod szyldem marki Dr.Max, znanej dotychczas z usług farmaceutycznych, otworzony został pierwszy w Polsce gabinet w centrum handlowym, gdzie pacjenci mogą liczyć na szybką konsultację lekarską w przerwie między zakupami. czytaj »
Porada id 6106 Jesienne rytuały – na czym polega sztuka odpoczywania?
Gastrosfera | 2018-10-18
To już czas! Październik zwiastuje coraz krótsze dni i mniej przyjazną aurę, a jesienna melancholia może negatywnie wpływać na nasze samopoczucie. Jednak wewnętrzna równowaga pomoże nam przetrwać zbliżające się długie i „mroczne” miesiące. Jak ją osiągnąć? Kluczem jest odpowiednia regeneracja, relaks i błogi odpoczynek. czytaj »

Najnowsze pytania