Kategorie

Najnowsze porady

Porada id 7400 Na czym polega leczenie zębów pod mikroskopem?
mniam | 2024-02-26
Piękny uśmiech i zdrowe zęby bez ubytków, są niezwykle ważne nie tylko w kontekście estetyki, ale przede wszystkim zdrowia, komfortu oraz dobrego samopoczucia. czytaj »
Porada id 7399 Choroba Alzheimera - Przekleństwo naszych czasów.
betulaforte | 2024-02-26
Choroba Alzheimera jest jedną z najbardziej dotkliwych chorób neurodegeneracyjnych, która dotyka coraz większą liczbę osób na całym świecie. Jest to przewlekła choroba, która prowadzi do stopniowej utraty funkcji poznawczych, pamięci, zdolności do nauki, orientacji przestrzennej oraz zdolności do samodzielnej egzystencji. Choroba Alzheimera jest uważana za jedno z największych wyzwań dla systemów opieki zdrowotnej i społeczeństw na całym świecie. czytaj »
Porada id 7398 Sen sposobem na regenerację organizmu
betulaforte | 2024-02-26
Sen jest jednym z najważniejszych procesów regeneracyjnych dla organizmu. Podczas snu nasz organizm ma szansę odpocząć, zregenerować się i przygotować do kolejnego dnia. Dlatego sen jest niezbędny dla zachowania zdrowia i dobrej kondycji fizycznej i psychicznej. czytaj »
Porada id 7346 Bóle stawów i kręgosłupa. Czy można się ich pozbyć? Jak wspierać leczenie bólu?
mniam | 2024-01-24
Jedna piąta Polaków mierzy się z chronicznym bólem. Leki przeciwbólowe na dłuższą metę nie rozwiązują problemu. Dzięki innowacyjnym terapiom wspomagającym leczenie bólu można jednak zminimalizować dolegliwości przywracając komfort życia. Terapia tropokolagenem, będącym prekursorem dojrzałego kolagenu to metoda, która adresuje źródło bólu i pomaga w odzyskaniu sprawności. czytaj »
Porada id 7334 Wyrywanie zęba – nie takie straszne! Poznaj fakty i mity o ekstrakcji zęba
mniam | 2024-01-12
Niektórzy drżą na samą myśl o tym zabiegu, strasząc powikłaniami. Większość uznaje go za stresujący, nieprzyjemny i bolesny… czytaj »
Porada id 7332 WOŚP licytuj i pomagaj!
Jasmin | 2024-01-11
Przed nami 32. Finał WOŚP już 28 stycznia! Mottem akcji jest "Tu wszystko gra OK!" Cel 32. Finału WOŚP to: ''Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych.'' czytaj »

Najnowsze pytania