niepokojąca wysypka, pieczenie, ból

~mimi_80 | 2011-04-12 17:31
Witam.
Proszę pilnie o pomoc.
Jestem studentką, więc nie mam kontaktu z żadnym lekarzem rodzinnym i nie wiem do kogo mogę się zwrócić z moim problemem. A zaczęło się niewinnie.
Po sobotnim spacerze pojawiła się u mnie na nosie najpierw różowa plama, jakbym się spaliła na słońcu(a słońca nie było tego dnia na dworze)..
Wieczorem zaczęła mnie swędzieć szyja ,ramiona, pół pleców i pół klatki piersiowej..Następnego dnia to swędzenie zamieniło się w pieczenie jak po poparzeniu słonecznym, każde ubranie noszone na ciele sprawia dyskomfort,ból..
Pod wieczór pieczenie było nie do wytrzymania prawie. W poniedziałek zaczęło się to rozwijać po południu.. Trochę słońca się pojawiło na niebie i mimo tego, że byłąm szczelnie zawinięta w ubrania- pojawiło się znowu pieczenie tych samych części ciała dodatkowo z wrażeniem mrowienia w rękach, lekką gorączką i PLAMAMI czerwonymi na skórze (nie krostkami)..
Jak pojechałam na oddział pomocy doraźnej i pokazałam się lekarce- zrobiła wielkie oczy i wysłała mnie na zastrzyk dexaven i phenazolinum w tyłek. Zastrzyk wyciszył trochę sprawę ,ale dziś znowu powtórka z rozrywki.. rano w miarę dobrze się czułam a ok. 12 zaczęła mnie palić skóra na ramionach i dekolcie, dostałam rumienia na policzkach. Po powrocie do domu miałam już czerwone całe policzki i było mi okropnie zimno w ręce.. poleżałam chwilę, ale poduszka wydawała się być z kamienia, zapychało mi uszy, trzęsłam się...
Proszę was- możecie mi powiedzieć, czy ktoś z zwas miał albo słyszał o podobnych objawach? Co to może być? Do kogo mogę się z tym zwrócić na badania??
:(:(

Z góry dziekuje za odpowiedz....

Odpowiedzi na pytanie

Odpowiedz na pytanie:


Na to pytanie nie ma jeszcze odpowiedzi - bądź pierwszy!

Powiązane porady

Znasz poradę w serwisie, która jest powiązana z zadanym pytaniem?

Mam poradę!