Okres i wymioty

~Izaa | 2011-08-14 11:14
Od dwóch miesięcy, podczas pierwszego dnia okresu towarzyszą mi wymioty, biegunka, straszny ból brzucha i głowy. Jakby zaciskała mi się jakaś obręcz na głowie. Tabletki biorę od marca. Dodam, że te miesiączki są ilościowo znacznie mniejsze, mniej obfite, krew ma kolor taki jasno różowy. zawsze dostawałam okres w czwartek i kończył mi się w poniedziałek. W tym miesiącu dostałam w czwartek w nocy i dziś jest niedziela i juz nie mam żadnych krwawień. wczoraj już prawie nie było. Powiedzcie mi może coś na ten temat wizytę u ginekologa będę miała dopiero w środę.. Obawiam się, że mój partner strzelił tak zwanego przysłowiowego gola.. ;/

Odpowiedzi na pytanie

Odpowiedz na pytanie:


Liczba odpowiedzi: 2
~Kika | 2011-08-15 15:39
Kochana nie biorę tabletek a mam identyczne objawy poprostu przysłowiowo umieram pierwszego dnia okresu. Podobnie mam także z długościa @. Mój lekarz stwierdził, że to normalne i po dziecku bedzie lepiej. Nie przejmuj się na pewno nie jesteś w ciązy.
~Mięśniak macicy:( | 2011-08-15 22:28
Dziewczyny z tymi tabletkami anty to trochę naciąganie przez lekarzy i firmy farmaceutyczne - w USA np. można taką firmę oskarżyć, a w Polsce jest moda na tabletki anty i innego rodzaju leki. Wiem coś o tym, bo sama mam bardzo bolesne miesiączki praktycznie od 12 roku życia+ czasami wymioty, a ostatnio to już 3 miesiąc z rzędu wymiotuję w 1 dzień cyklu:(.
I tak - na początku pewna ginekolog z Częstochowy przepisała mi Microgynon 21 - stosowałam 3 lata - niby ładnie pięknie, bólu nie było, bo nie było normalnego cyklu - jajniki nie pracowały. Potem poszłam do naprawdę dobrych dwu lekarzy w Krakowie - stwierdzili u mnie mięśniaka macicy i zabronili pod żadnym pozorem stosować tabletek anty!! One zwiększają poziom estrogenów u kobiety, a estrogeny powodują wzrost mięśniaka:(
Tak, że problem wymiotów i silnych bólów podczas miesiączki to może być mięśniak macicy lub endometrioza.
Sama przez to przechodzę (teraz mam 28 lat) i szukam już tylko naturalnych środków - bardzo dobra dr. z zagranicy poleciła mi Agnus castus - może Wam pomoże dziewczyny.
Uważajcie na różne chemiczne tabletki, bo naprawdę w dużych ilościach szkodzą, nawet Paracetamol powoduje wzrost mięśniaka, a po Nos-pa to ja np. robię się zupełnie blada i dostaje strasznej biegunki:(.
A po 3 latach brania anty - mam dodatkowy problem - poważny, o którym nie napiszę już na forum, żeby Was nie straszyć:(!! Trzymajcie się Dziewczyny!!
Liczba odpowiedzi: 2

Powiązane porady

Znasz poradę w serwisie, która jest powiązana z zadanym pytaniem?

Mam poradę!