Problem

mala001 | 2012-09-07 20:13
Witam,

Wybrałam się ostatnio do ginekologa, ponieważ miałam jak się okazało małe zapalenie. Lekarz przepisał mi globulki dopochwowe. Mojemu partnerowi przepisał tabletki. Jednak on nie chce nic połknąć. Stanie się coś jeżeli on ich nie zażyje? Dodam, że zabezpieczamy się prezerwatywą, więc nie powinnam go niczym zarazić.
Bardzo bym prosiła o jakąś odpowiedź.

Pozdrawiam.

Odpowiedzi na pytanie

Odpowiedz na pytanie:


Liczba odpowiedzi: 3
~Mała | 2012-09-08 15:27
Oczywiście, że musi je brać. Bo inaczej infekcja będzie wracać.
~Ania | 2012-09-10 20:50
Jak Twój partner nie przyjmie leków to może cały czas powtórnie Cię zarażać. Uważam że oboje powinniście się przeleczyć. Po przeleczeniu możesz stosować probiotyki doustne lub dopochwowe w celu wzmocnienia odporności i uzupełnienia właściwej mikroflory pochwy po zapaleniu. Ja dodatkowo w celu uniknięcia infekcji intymnych codziennie po kąpieli smaruje się provag żelem, zawiera on kwas mlekowy, świetnie łagodzi podrażnienia i uczucie pieczenia. Z nim czuję się bezpiecznie i nie mam nieprzyjemnych dolegliwości.
~gosia | 2012-09-14 22:26
ja tez tak mysle, chlopak tez powinien zdawac sobie sprawe z waznosci sprawy, z chorobami nie ma zartow! przyznam, ze moj mezczyna tez sie poczatkowo bronil przed takimi srodkami, bo sadzil ze to przeciez nie on jest chory wiec po co... lekko go zaszantazowalam, raczej nie na powaznie, ale zadzialalo!! teraz oboje lykamy sobie tabletki od gina, ja dodatkowo tez tak jak pisala Ania biore tez probiotyki lactovaginal, mysle ze wspolne leczenie ostatecznie zblizylo nas do siebie:)
Liczba odpowiedzi: 3

Powiązane porady

Znasz poradę w serwisie, która jest powiązana z zadanym pytaniem?

Mam poradę!