w dniach nieplodnych

~siljena | 2009-10-14 18:03
kobieta jak ma sluz to sa dni plodne(wiem to z roznych zrodel) a jak ma nieplodne to tego sluzu nie ma.nie powinno go byc przed okresem bo to sa dni nieplodne ja powinnam dostac okres pare dni temu i nie mam,nic mnie nie boli(zawsze przed miesiaczka mialm objawy brzuch bol piersi itp)a zauwazylam ze mam sluz jak kurze jajko przezroczysty itp.co mi jest moze powinnam zglosic sie do lekarz?

Odpowiedzi na pytanie

Odpowiedz na pytanie:


Liczba odpowiedzi: 4
Lilja | 2009-10-14 18:57
5 dni przed uwolnieniem się komórki jajowej (owulacją) to dni płodne!Oznaką dni płodnych jest śluz wyglądający jak surowe białko jaja kurzego. To właśnie jest śluz płodny.


~siljena | 2009-10-14 19:14
to wiem ale dlaczego ja ten sluz mam teraz jak nie powinnam go miec bo mam dni nieplodne okres powinnam miec pare dni temu a owulacje juz mialam wtedy to mnie strasznie bolaly piersi jak nigdy i brzuch,moze powinnam isc do lekarza?a moze jestem w ciazy bo pare dni przed owulacja kochalam sie z partnerem bez zabezpieczenia.tylko najdziwniejsze jest to ze teraz powinnam miec okres a nic mnie nie boli zadnych objawow zblizajacej sie miesiaczki.
Lilja | 2009-10-15 10:08
Okre może Ci się spózniać z wielu powodów być może się rozregulował a ten śluz jest oznaka dni płodnych tak więc prawdopodobnie nie długo dostaniesz miesiączki!Jeden, dwa cykle w roku mogą się zdarzyć bezowulacyjne i nie dojdzie do krwawienia. To jeszcze nie jest powód do niepokoju.
~siljena | 2009-10-15 11:09
dziekuje za odpowiedzi:) pozdrawiam
Liczba odpowiedzi: 4

Powiązane porady

Znasz poradę w serwisie, która jest powiązana z zadanym pytaniem?

Mam poradę!