zapalenie pecherza

~kass20 | 2012-09-05 10:27
czy zapaleniem pecherza mozna zarazic sie przez droge plciowa? chyba mam zapalenie pecherza a nie mam pojecia skad moglo sie ono wziasc, raz dwa dni temu spalam przy uchylonym oknie i to jedyne co przychodzi mi do glowy. wspolzyje z moim chlopakiem nie chcialabym go zarazic

Odpowiedzi na pytanie

Odpowiedz na pytanie:


Liczba odpowiedzi: 2
~Julka | 2012-09-10 20:57
Miałam częste problemy z pęcherzem, zrobiłam wymaz z cewki moczowej i okazało się że mam bakterie: Escherichia coli. Dostałam antybiotyk, lekarz kazał mi pić dużo wody i soku z żurawiny. A po kuracji zasugerował przyjmowanie probiotyków doustnych. Kupiłam provag, który zawiera bakterie mlekowe pochodzenia polskiego, kolonizuję jelita i chroni układ moczowo-płciowy. Zapalenie pęcherza nie wróciło i niech tak zostanie, bo strasznie było to dla mnie uciążliwe! Wydaje mi się że na czas leczenia nie powinniście współżyć. Powodzenia życzę!
~ZUZANNA | 2012-09-14 22:20
mysle ze to otwarte okno w nocy moglo spowodowac zapalenie pecherza jesli bylo chlodno na polu, od wspolzycia to chyba nie mozna sie zarazic takim zapaleniem, raczej jakas infekcja intymna mozna sie zarazic... ja tez przechodzilam to, nie wspolzylam podczas leczenia, teraz profilaktycznie biore provag, chroni uklad moczowo-plciowy przed infekcjami, na razie sprawdza sie!
Liczba odpowiedzi: 2

Powiązane porady

Znasz poradę w serwisie, która jest powiązana z zadanym pytaniem?

Mam poradę!