ZATOKI

~lolkaka | 2013-05-03 16:30
Proszę o skuteczny sposób na złagodzenie zatok lub jakiś namiar na cudowny lek ,który by je wyleczył.

Odpowiedzi na pytanie

Odpowiedz na pytanie:


Liczba odpowiedzi: 5
greg | 2013-05-03 21:22
No to nie ma nic takiego. Z zatokami można mieć wiele różnych problemów i należałoby najpierw ustalić co jest problemem, a nie szukać "cudownych lekarstw".
~K. | 2013-05-04 16:19
Owszem jest coś co pomoże. Sinupret i ewentualnie jakieś krople do nosa. A co do wypowiedzi mojego poprzednika to problem z zatokami jest zawsze ten sam -zalegająca wydzielina.
greg | 2013-05-04 17:41
@K.: Nie wiem czy takie głupoty z przekonania wypisujesz czy po prostu robisz dla producenta tego leku, bo jeżeli to drugie, to takimi stwierdzeniami jak "problem z zatoka, mi jest tylko jeden" to robisz idiotę nie tylko z siebie, ale psujesz markę ;-)
~K. | 2013-05-04 21:05
Czy osoba wyżej jest lekarzem ? Ja nie jestem i nie napisałam ,że 'problem z zatokami jest tylko jeden' lecz ,że jest zawsze ten sam , co nie przekreśla tego ,że może być jakiś lub jakieś inne problemy ,z którymi się można zmagać. Sinupret polecam ,bo sama go używam. Widocznie osoba wyżej nie ma pojęcia o problemie , na którego temat napisał ktoś kto prosi o radę ,bo prośba dotyczy sposobu złagodzenia lub leku na to paskudztwo. Wg. osoby wyżej nie ma czegoś takiego więc bezpośrednio na pewno nie miała nigdy takiego problemu. Na tego typu forum udziela się rad , a nie poucza osoby poszukujące pomocy i osoby starające się udzielić rady w miarę możliwości i własnej wiedzy. Dziękuje za uwagę.
~lolkaka | 2013-05-04 21:11
Dzięki K.:) Okazało się ,że sinupret mam w apteczce i całkiem o nim zapomniałam. Daje radę :) Próbowałam z ibupromem zatoki ,ale to strata czasu. Krople do nosa obowiązkowo , mam nadzieje że niedługo mnie puści.
Liczba odpowiedzi: 5

Powiązane porady

Znasz poradę w serwisie, która jest powiązana z zadanym pytaniem?

Mam poradę!