antybiotyki i ciąża..=/

ika19_91 | 2009-09-22 14:58
Pytalam juz ostatnio o ciaze... Chodzi o moja kumpele... Wydaje mi sie ze ona jest w ciazy ale nie dopuszcza do siebie takiej mysli...=/ w dodatku zazywa antybiotyki... nie umie do niej dotrzec, probowalam juz na rozne sposoby jej tlumaczyc!!!! A ona twierdzi ze nie jest w ciazy i juz! Pytalam czy robila test czy byla u ginekologa a ona to lekcewazy... ot tak! kurcze no nie wiem jak juz z nia rozmawiac, jej narzeczony juz wariuje bo z nim w ogole nie chce gadac o tym...!!

podobno 2 miesiac juz nie ma okresu, przytyla nawet i ciagle narzeka ze jej nie dobrze i ze co chwilke musi siusiu...

Prosilam juz kiedys zeby sie zglosila na zwykla kontrole do ginekologa...oczywiscie mnie nie posluchala. Wiec tym bardziej nie wiem co zrobic i jak jej pomuc?? ...co zrobic zeby przyjela ta pomoc =/

W ogole dziwi mnie jej zachowanie =/
Przeraza mnie mysli o tym co z dzieckiem? jesli sie okaze ze jest w ciazy i ŻRE te antybiotyki...

Odpowiedzi na pytanie

Odpowiedz na pytanie:


Liczba odpowiedzi: 2
Lilja | 2009-09-22 15:41
Porozmawiaj z nią jeszcze raz i z jej chłopakiem niech jej wałkuje żeby poszła do lekarza albo chociaż zrobiła test.Zatrzymanie miesiączki może być spowodowane antybiotykami i stresem,ale jeśli ma mdłości częściej niż zwykle oddaje mocz i przytyła to rzeczywiście może być w ciąży i antybiotyki bez konsultacji z ginekologiem mogą zaszkodzić!a na co bierze te antybiotyki??czy mówiła Ci że może być w ciąży że zdarzył im się wytrysk??
Lilja | 2009-09-22 16:00
Zapytaj ja czy nie ma innych objaw ciąży np:Senność zmiana nastrojów,zgaga,drażliwość,bolesność gruczołów piersiowych?
Liczba odpowiedzi: 2

Powiązane porady

Znasz poradę w serwisie, która jest powiązana z zadanym pytaniem?

Mam poradę!