Kategorie

Ciąża i poród

Najnowsze porady

Ciąża Dieta w ciąży - jak się odżywiać w ciąży?
Poradopedia.pl | 2020-07-11
Kobieta oczekująca dziecka powinna racjonalnie się odżywiać, najlepiej jeszcze przed zajściem w ciążę. Podpowiadamy więc, jakie produkty powinny znaleźć się w diecie przyszłej mamy. czytaj »
Ciąża Fakty i mity o żywieniu kobiet w ciąży
AlertMedia | 2019-08-22
Poznaj jedne z najpopularniejszych faktów i mitów na temat prawidłowego odżywiania podczas ciąży. czytaj »
Porada id 5872 Zdrowotne dolegliwości po porodzie naturalnym – czy jest na nie sposób?
media | 2017-12-15
Nadmiar tkanki tłuszczowej, rozstępy, utrata jędrności skóry – o tych problemach zdrowotno-estetycznych najczęściej wspomina się w kontekście porodu. Tymczasem kobiece ciało musi zmagać się z o wiele poważniejszymi dolegliwościami związanymi ze sferami intymnymi, takimi jak rozluźnienie tkanek pochwy i nietrzymanie moczu. Co jest ich przyczyną? Czy można sobie z nimi poradzić? Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej. czytaj »
Porada id 5811 Poród - z mężem czy sama?
kacha | 2017-10-24
Wielki dzień zbliża się wielkimi krokami. Za niedługo zostaniecie rodzicami. Wyprawka już gotowa, imię wybrane, domykacie takie sprawy jak kupno wózka czy ubranek dla maluszka. Wybraliście już szpital i stoicie przed jedną z ważniejszych decyzji: poród samodzielny czy w obecności partnera? czytaj »
Alkohol Skutki picia alkoholu w ciąży
Poradopedia.pl | 2013-05-17
W czasie ciąży powinnaś całkowicie zrezygnować z picia alkoholu. Z każdym kieliszkiem zwiększasz ryzyko wystąpienia poważnych problemów zdrowotnych u Ciebie i Twojego dziecka. czytaj »
Skutki palenia papierosów w ciąży
Poradopedia.pl | 2013-05-17
Będąc w ciąży powinnaś całkowicie odstawić papierosy. Palenie w tym stanie negatywnie wpływa na zdrowie Twoje i Twojego dziecka. czytaj »
Ciąża Jak zmienia się ciało kobiety w ciąży
Poradopedia.pl | 2013-05-14
Ciążą będzie miała wpływ niemal na całe Twoje ciało. A co dokładnie zmieni i co możesz zrobić, aby wrócić do dawnej sylwetki? czytaj »
Ciąża Brzuch po ciąży - jak wrócić do wcześniejszej formy
Poradopedia.pl | 2013-05-09
Martwi Cię wygląd brzucha po przebytej ciąży? Z naszej porady dowiesz się, jak wrócić do dawnej formy. czytaj »
Stres w ciąży - wsparcie emocjonalne dla przyszłej mamy
Poradopedia.pl | 2013-04-16
W czasie ciąży stres działa nie tylko na kobietę, ale także na noszone przez nią dziecko i niestety – może przyczynić się do przedwczesnego porodu bądź urodzenia dziecka z niską masą urodzeniową ciała. Pytanie zatem brzmi: w jaki sposób wesprzeć emocjonalnie ciężarną? czytaj »
Ciąża Jak dbać o higienę intymną w czasie ciąży?
Poradopedia.pl | 2012-09-03
W okresie ciąży niezwykle ważną rolę odgrywa higiena intymna. Z naszej porady dowiesz się, jak dbać o swoje ciało w tym szczególnym czasie. czytaj »

Najnowsze pytania