Kategorie

Najnowsze porady

Porada id 6860 Equilibra - Naturalna pielęgnacja dziecięcej skóry – poznaj topowe składniki, których warto szukać w kosmetykach dla dzieci i niemowląt
mniam | 2021-10-04
Pierwsze miesiące życia są kluczowe w rozwoju małego dziecka. Odpowiednie odżywianie, spora dawka snu i kontakt z ciałem matki sprawiają, że niemowlę może rosnąć i nabierać siły. Nie mniej istotną kwestią jest pielęgnacja ciała maluszka. czytaj »
Porada id 6823 Kolorowa i wygodna – wakacyjna moda dla dzieci
buenavista | 2021-07-22
Szaleństwo na placu zabaw, budowanie zamków z piasku na plaży, brodzenie w morzu i leśne wycieczki to okazje, z których z pewnością skorzystają nasze pociechy podczas wakacji. Warto się na nie dobrze przygotować, kompletując odpowiednią garderobę na letni wyjazd. Co spakować do walizki? Zobaczcie nasze typy! czytaj »
Porada id 6797 Jakie produkty skutecznie zabezpieczą dziecko przed słońcem?
mniam | 2021-06-03
Jakie? Innowacyjne, skuteczne, bliskie naturze i środowisku :) np. mleczko w nowoczesnej formie sprayu. Nie robi bałaganu i pryska w każdej możliwej pozycji. Nie cieknie, nie rozlewa się, bardzo wydajny! Naturalnie, bezpiecznie, czysto, bez otłuszczonych, pobrudzonych rzeczy w torbie, do tego wyjątkowo wygodne w użyciu i przyjazne dla oceanu godne uwagi wszystkich mam, które nie lubią utrudnień, lubią za to mieć czysto, bezproblemowo i wygodnie! czytaj »
Porada id 6699 Zapytaj stomatologa - Jak zadbać o zęby dziecka i zachęcić dzieci do regularnej higieny jamy ustnej
mniam | 2021-01-11
Dbałość o higienę jamy ustnej u dzieci zaczyna się już na etapie niemowlęcym, od pielęgnacji jeszcze nieuzębionych dziąseł maluszka. Mycie zębów już od pierwszego ząbka, to także standard, który wprowadzają rodzice dzieciom od najmłodszych lat, chcąc nauczyć pociechy nawyku codziennej higieny czytaj »
Dzieci w przedszkolu Co robić gdy dziecko przeklina?
Poradopedia.pl | 2020-05-25
Usłyszałeś brzydkie słowo z ust swojego dziecka? Spróbuj dowiedzieć się, dlaczego przeklina i nie dopuść, by weszło mu to w nawyk. czytaj »
Porada id 6479 Gofry orkiszowo – dyniowe z gruszką. Naturalnie dobre dla dużych i małych łasuchów
mniam | 2020-01-15
Sezon dyniowy w pełni, warto więc wprowadzić to wyjątkowe warzywo do codziennego, jesiennego menu. . czytaj »