Czy jestem w ciąży?

zestresowana554 | 2012-07-27 18:26
Hej, mam pewien problem. 5 maja po raz pierwszy kochałam się z moim chłopakiem. Miał prezerwatywę, która na 100% nie pękła, nawet jeśli nic by się nie stało, ponieważ wyjął penisa zanim doszedł. Niestety zdarzyło nam się kochać bez zabezpieczenia, jednak także nigdy nie doszedł we mnie. Słyszałam jednak, że w samym płynie, który wydobywa się z penisa przed wytryskiem znajdują się plemniki( choć są w małych ilościach). Od tamtego czasu miałam już 3 miesiączki, które dostałam odpowiednim okresie. Krwawienie było normalnie, trwało 6 dni tak jak zwykle trwa mój normalny okres. Martwię się jednak, że mimo tego mogę być w ciąży. Nie zauważyłam u siebie żadnych szczególnych objawów. Nie mam nudności, nie wymiotuję. Zmierzyłam temperaturę w pochwie , wynosiła 37.6, jednak nie wiedziałam, że należy ją mierzyć z rana. Następnego dnia gdy powtórzyłam tę czynność tuż po przebudzeniu wynosiła jedynie 36.3. Wciąż jednak się martwię, ponieważ pod koniec okresu z pochwy wypływał mi brązowawy śluz. Dziś zauważyłam , że jest biały i ma liczne grudki. Wystraszyłam się ponieważ nigdy takiego nie miałam. Zauważyłam , że przytyłam, jednak mój brzuch jest miękki i nie przypomina brzucha kobiety ciężarnej. Błagam o pomoc! Czy mogę być w ciąży?

Odpowiedzi na pytanie

Odpowiedz na pytanie:


Liczba odpowiedzi: 4
~anonimka | 2012-08-01 16:54
Skoro mialas miesiaczke juz 3 raz nie masz zadnych objawow to normalne ze nie jestes w ciazy. na przyszlosc lepiej uwazaj, seks jest dla odpowiedzialnych ludzi, skoro teraz tak panikujesz widocznie nie jestes jeszcze na tyle dorosla i odpowoedzialna by rozpoczac wspolzycie. Pozdrawiam
~minia | 2012-08-07 22:19
dziecko ile ty masz lat????
~odpowiedzialna | 2012-08-08 20:35
jej to jest straszne kiedy mlode dziewczyny zaczynaja wspolzycie nie majac pojecia o zabezpieczeniach, odpowiedzialnosci itp.
~mab | 2012-09-15 11:16
w ciąży nie jesteś, ale podane objawy sugerują, że masz problem ze zdrowiem. Prawdopodobnie zostałaś zarażona jakimiś bakteriami (brązowy śluz) i grzybicą (biały z grudkami)
Liczba odpowiedzi: 4

Powiązane porady

Znasz poradę w serwisie, która jest powiązana z zadanym pytaniem?

Mam poradę!