Pomocy

malewina | 2010-02-18 16:07
Witam! potrzebuje pomocy. Czy jest możliwosc ze zaszłam w ciąze kiedy okres zaczął mi się 21 stycznia cykl mój trwa 28 dni. Dziś jest 18.02 i zaczęłam plamic choć brzuch mnie bolał od 3 dni zawsze miałam ze bolał mnie wczesniej ale miesiączka wydaje mi sie szybcij sie pojawiała i nie było takiego plamienia. Z chłopakiem kochałam się 11 lutego tydzien temu, mielismy wypadek gdyz zsuneła sie prezerwatywa podczas wyjmowania członka .. z zawartoscią i wszystko wypłyneło Tyle ze miałam wrazenie ze na zewnątrz na koc i nie dotnkneło mojej pochwy. Biorąc pod uwage ze z tego co obliczyłam to były chyba dni niepłodne i to w samym środku, czy jest możliwosc ze zaszłam w ciąze?? Błagam mam 19 lat i studiuje nie dam rady wychować dziecka. Czy jest jakis lek który usunie zarodek po 2 tyg od stosunku? Prosze o szybką odp

Odpowiedzi na pytanie

Odpowiedz na pytanie:


Liczba odpowiedzi: 2
magdziulkaaa | 2010-04-28 22:33
Trzeba bylo sobie zdawac powage z sytuacji a nie teraz pytac sie o usuniecie. Zanim zaczelas sie kochac trzeba bylo pomyslec i uswiadomic sobie jakie moga byc tego konsekwencje.
~jolka | 2010-04-29 07:03
Sgadzam sie z wypowiedzia kolezanki najpierw pomysl zanim cos zrobisz inni niemoga miec dzieci a tobie tak łatwo pomyslec o usunieciu.Ja starałm sie przeszlo rok o dzidziusia i sie udało wiec przemys czy warto to robic.?
Liczba odpowiedzi: 2

Powiązane porady

Znasz poradę w serwisie, która jest powiązana z zadanym pytaniem?

Mam poradę!