Co mam zrobić !?

~Adrianna | 2011-07-03 15:44
Błagam ! Potrzebuje pomocy !
Zacznę od tego, że jestem w związku od 3,5 roku ostatnim czasem średnio nam się układa mieszkamy razem nie mamy dzieci i nie jesteśmy narzeczeństwem.
Poszłam do pracy. I się zaczęło mam współpracownika Łukasza z którym spędzam średnio 9 godzin dziennie.Dogadujemy się świetnie. Nie wiem czemu mogłabym z nim spędzać całe dnie,myślę o nim cały czas dnie i noce śni mi się każdej nocy. A jak patrze mu w oczy to zapominam o całym świecie i mogłabym tak patrzeć całe dnie. Nie umiem o nim nie myśleć !
Próbowałam wszystkiego żeby nie myśleć ale się nie da a jak mam dzień wolny to tęsknie. A jak widzę go rano to mam ochotę podejść i się przytulic.Uwielbiam codzienny rytuał picia porannej kawy w pracy ponieważ wtedy najwięcej rozmawiamy(ale nie o pracy)mogłabym go słuchać cały czas patrzeć również. A jak wychodzę z pracy to nie myślę o tym ze wrócę do partnera tylko o tym ze do następnego spotkania jeszcze tyle godzin..Dla Łukasza rzuciłam palenie bo mu to przeszkadzało mogę zrobić wszystko byle by jak najlepiej mu się pracowało zemną. Kocham się z partnerem i zamykam oczy i widzę Łukasza ! Nie wiem czy się zakochałam czy zauroczyłam ale już nie daje rady nie potrafię się na niczym skupić nawet zdarzyło mi się powiedzieć do partnera Łukasz.
Proszę poradźcie mi coś bo oszaleje jak tak będzie dłużnej.

Odpowiedzi na pytanie

Odpowiedz na pytanie:


Liczba odpowiedzi: 2
~MARTA | 2011-07-03 16:34
Wez odejdz od swojego partnera i zwiąższ się z ŁUKASZEM... i już po sprawie...
~Ruchacz | 2011-07-03 20:59
Sluchaj moim zdaniem zapros na jakas kolacje tego Lukasza. Troche alkoholu i wgl. Zamowcie sobie jakis pokoik i przespij sie z nim. Powinno na jakis czas pomoc. Jezeli znowu nie bd mogla o nim zapomniec to znowu to samo. Moze to nie najlepszy sposob ale bardzo udany :) W koncu Lukasz sie znudzi tak jak twoj obecny partner ;] do ktorego masz juz tylko sentyment :P
Liczba odpowiedzi: 2

Powiązane porady

Znasz poradę w serwisie, która jest powiązana z zadanym pytaniem?

Mam poradę!