Kategorie

Miłość i Znajomości

Najnowsze porady

(bez nazwy) Jak poradzić sobie po bolesnym rozstaniu?
Poradopedia.pl | 2020-10-15
Przetrwanie po końcu związku może być jedną z najtrudniejszych rzeczy, jakie kiedykolwiek robiliśmy. Z powodu utraty bliskiej nam osoby, możemy odczuwać jakby nasze serce zostało nam dosłownie wyrwane. Nierzadko ludzie z tego powodu mogą mieć myśli samobójcze, gdyż nie są dobrze przygotowani do radzenia sobie z rozstaniami. czytaj »
(bez nazwy) Pomysły na pierwszą randkę - gdzie pójść?
Poradopedia.pl | 2020-10-14
Wybór idealnej pierwszej randki może wywierać na Ciebie dużą presję. Czy zamierzasz wybrać coś neutralnego i pójść z partnerem na kolację, do kina czy też zdecydować się na coś bardziej oryginalnego? Nie rozpaczaj. Wybraliśmy dla Was kilkanaście najlepszych pomysłów na pierwszą randkę. czytaj »
Kobieta Na jakich zdjęciach wyglądasz atrakcyjniej
Poradopedia.pl | 2020-04-13
Serwis randkowy Zoosk sprawdził jakie zdjęcia dobrze wpływają na naszą atrakcyjność, a jakie wręcz przeciwnie. Zobacz jaki jest przepis na idealne zdjęcia. czytaj »
Porada id 5882 Prezent urodzinowy dla kobiety - 6 sprawdzonych pomysłów
Kampanie | 2018-01-04
Twoja mama, siostra, babcia, dziewczyna lub żona będzie wkrótce obchodziła urodziny, a Ty nadal nie masz pomysłu na prezent dla niej? Wiemy jak trudno jest wybrać podarunek, który mógłby ją ucieszyć. Powinien on być piękny, niepowtarzalny i oczywiście dopasowany do jej osobowości i zainteresowań. Przedstawiamy Wam więc listę produktów, które z pewnością sprawią radość i uczynią urodziny niezapomnianymi. czytaj »
Porada id 4041 Z miłości do słodkości…
slodki | 2015-01-29
Każdego roku, o tej samej porze przed sporą częścią zakochanych pojawia się wyzwanie – znalezienie idealnego prezentu walentynkowego. Co kupić bliskiej osobie z okazji Święta Zakochanych? Z pytaniem tym boryka się niemalże każdy – niezależnie od płci i stażu związku. Standardowo stawiamy na perfumy, bieliznę, gadżety w kształcie serc, a może tym razem warto byłoby osłodzić ten dzień swojej drugiej połówce? czytaj »
Złamane serce Jak zakończyć związek?
Poradopedia.pl | 2013-06-03
Podjąłeś decyzję o zakończeniu związku - jak to zrobić, aby nie zranić drugiej osoby, oszczędzić sobie problemów i szybko dojść do siebie? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w naszej poradzie. czytaj »
Kłócąca się para Kiedy zakończyć związek?
Poradopedia.pl | 2013-06-03
Zakończenie związku, ile by on nie trwał, to zawsze przykra sprawa. Zdarzają się jednak takie sytuacje, że jest to jedyne rozsądne wyjście. czytaj »
Poznawanie nowych przyjaciół Jak poznać nowych ludzi?
Poradopedia.pl | 2013-02-26
Nawiązywanie nowych znajomości jednym przychodzi z łatwością, innym - z ogromnym trudem. Jeśli masz z tym problem, przeczytaj naszą poradę i dowiedz się, gdzie szukać przyjaciół. czytaj »
Przyjaźń Jak się zaprzyjaźnić?
Poradopedia.pl | 2013-02-26
Przyjaźń to jedno z najcenniejszych doświadczeń, jakie może nas w życiu spotkać. Przedstawiamy sposoby na to, jak nawiązać i utrzymać przyjacielską więź. czytaj »
Wieczór panieński Co robić w Walentynki będąc singlem?
Poradopedia.pl | 2013-02-10
Walentynki to święto wszystkich zakochanych, ale nawet single tego dnia mogą się świetnie bawić. Jeśli nie znalazłeś do tej pory swojej drugiej połówki, zobacz jak przetrwać ten dzień i nie czuć się samotnie. czytaj »