co robić?

~anonim | 2011-10-22 15:37
chodze ze swoim chłopakiem już bardzo długo kocham go i wiem że on też bardzo mnie kocha ale ostatnio powiedział mi \"że woli byc na razie sam bo musi sobie wszystko przemyśleć i chce dowiedzieć się przez to o sobie jak najwięcej\" . nie wiem co mam myśleć wiem że bardzo che być ze mną ale coś go blokuje,nie wiem czy są jeszcze jakieś szanse na to by byc jeszcze razem a ja bardzo chce z nim być. wiem że ma jakiś problem ale nie chce żebym mu pomogła ,dni bez niego są bąrdzo długie dla mnie i na prawde już nie wiem co mam robić gdy pytam co z nami mówi że nie wiem,sam nie wie że bardzo tęskni ale na rzie nie ma czasu na związek co robić ? jak ma to rozumieć?
ja już nie mam sił nie wiem czy czekać aż wreszcie będzie dobrze czy po prostu przestać walczyć o niego .

Odpowiedzi na pytanie

Odpowiedz na pytanie:


Liczba odpowiedzi: 3
iwa33 | 2011-10-23 15:57
zawalcz jeszcze raz a jak nie wyjdzie to daj sobie spokoj bo takie tlumaczenie ze niewienic dobrego nie wrozy
~gość | 2011-10-26 22:17
Nastepny nie zdecydowany. Nic na siłe. Trzeba znać swoją wartośc. Nic nie powinno być ważniejsze poza Tobą. W związku nie ma tajemnic, sekretów a jak są to nie ma zwiazku. Chce być z Tobą albo nie dla mnie to jest oczywiste pytanie.Powodzenia...
~frezja | 2011-11-17 12:55
Uważam że twój chłopak jest niepoważny i niedojrzały,prawdziwie kochający facet pokonuje trudności z kobieta która kocha bo na tym polega dojrzały związek,a jeśli mówi że kocha a odtrąca Cię bo niby musi sam coś sprawdzić to znaczy że nie dorósł do związku,zapytaj go czy nie ma kogoś innego,bo być może coś kręci,ale nie przejmuj się nim,znajdziesz jeszcze takiego co naprawdę będzie Cie kochał,ja sama się o tym przekonałam a żyłam juz w toksycznym związku.
Liczba odpowiedzi: 3

Powiązane porady

Znasz poradę w serwisie, która jest powiązana z zadanym pytaniem?

Mam poradę!