Co zrobić ?

crzywercia | 2011-10-26 23:41
Cześć. jestem Weronika . pogubiłam się całkowicie i nie wiem co zrobić ; c
Byłam z jednym chłopakiem miałam nadzieję że to on jest ten jedyny . Kochałam go i nadal kocham . Przez moją głupotę zerwałam z nim . pomieszał mi inny chłopak .. żałowałam tego. rozmawiałam z nim przepraszałam i było dobrze z nów byliśmy parą . było to już prawie 100 dni <3 . stało się to że nie odzywał się przez kilka tygodni ; c . moja przyjaciółka zapytała go co z nami a on powiedział jej że nas już nie ma że on chce być sam . rozpaczałam kilka tygodni . później poznałam fajnego chłopaka i on rozkochał mnie w sobie . nie wiedziałam że kiedyś jeszcze w kimś się zakocham . zapytał mnie o chodzenie . zgodziłam się. teraz po kilku dniach on się odezwał . powiedział że jesteśmy razem że jestem jego dziewczyną . a teraz kocham tego chłopaka ale tęsknie za tamtym . strasznie mi go brakuje . Kocham obydwóch choć nie wiem jak to możliwe .. i nie wiem co zrobić . pomóżcie proszę ; cc

Odpowiedzi na pytanie

Odpowiedz na pytanie:


Liczba odpowiedzi: 4
~marek | 2011-10-27 15:06
Co powinnaś zrobić: zdecydować się na jednego, zacząć się szanować i przestać pomiatać uczuciami innych.

Radziłbym się poważnie zastanowić, zanim zdecydujesz się rzucić kolejnego faceta, bo wydaje Ci się, że tamtego kochasz bardziej.

Weź pod uwagę fakt, że tamtego już skrzywdziłaś i niestety nie jest łatwo żyć w związku z taką historią - może i Ci wybaczyć, ale zapomnieć się nie da. Co pewien czas będzie to wypływać, co pewien czas facetowi nie będzie pozwalało w pełni Ciebie kochać i szanować.

Dodatkowo u wszystkich występuje syndrom ex partnera, tzn. że czuje się pociąg do takich ludzi, czuje się pewien brak, pewne uczucia zostają, potrafimy być ciągle zazdrośni o te osoby, a co najważniejsze to często mamy tendencje do zapominania dlaczego nam z tą osobą nie wyszło. Ludzie często pozornie wydają się atrakcyjniejsi, jak już nie jesteśmy z nimi w związku.

Tylko wyciągnij wnioski z tego co było: raz się nie udało (widocznie nie odpowiadał Ci aż tak bardzo, skoro rozglądałaś się za innymi), drugi raz się nie udało, co teraz będzie inaczej? Lepiej nie będzie, tylko gorzej po tym co już się wydarzyło.
crzywercia | 2011-10-27 18:03
Może masz racje . tylko strasznie mi go brakuje ;c a z obecnym mamy często kłótnie ; / nie wie o tym nikt oprócz mojej przyjaciółki . a do byłego nadal wiele czuje . nawet wydaje sie mi się że Bóg daje mi znać że to właśnie on . ostatnio było takk , mam nad łóżkiem własnie zdj. które wiszą i jest i jego. a na rano jak się obudziłam to leżało koło mnie .. ehh , nie wiem co dalej ..
~ekspert | 2011-11-01 22:23
Leć na 2 fronty
crzywercia | 2011-11-05 22:04
I tak teraz wyszło całkiem inaczej ; cc teraz to ja jestem sama .. echh i teraz to dołek kompletny ; /
Liczba odpowiedzi: 4

Powiązane porady

Znasz poradę w serwisie, która jest powiązana z zadanym pytaniem?

Mam poradę!