Co zrobić by on wrócił ? ; (

~Załamana | 2010-11-07 17:46
Od pewnego czasu zaczęły chodzić po moim mieście plotki, ze mój chłopak kreci z jakąś dziewczyna(Gosią) chodzą razem do klasy.. Dostałam smsa od kumpeli z tekstem, ze on niby coś z nią, wiec wysłałam mu to, ale powiedziałam ze i tak w to nie wierze, no bo to nie jest prawda. Ale on i tak się zdenerwował, ze słucham koleżanek. Na następny dzień chciałam żeby przyszedł do mnie, ale powiedział ze nie. I tak się zaczęło, ze przestał się odzywać. Ludzie gadają ploty, ja się pokłóciłam z chłopakiem, a z tamtej dziewczyny robią puszczalska, coś tu jest nie tak ; / . Z Gosia już wszystko sobie wyjaśniłam, nawet rozmawiała z moim. Ale to nic nie dało. Ja go cholernie kocham i bardzo mi zależy i zrobię wszystko by z nim być. Byliśmy razem pól roku. Już nie wytrzymuje bez niego ; ( To jest dla Mnie bardzo trudne. A gdy pisze do niego to nie odpisuje. Chciałam się z nim spotkać to powiedział ze nie. Nawet poszłam raz do niego, ale nie zszedł by pogadać. Proszę pomóżcie Mi, bo nie daje sobie rady, nie wiem już co mam robić, by on wrócił.

Odpowiedzi na pytanie

Odpowiedz na pytanie:


Liczba odpowiedzi: 2
Patii | 2010-11-08 08:32
miłość to nie wszystko jeszcze trzeba mieć zaufanie do partnera. miałam kiedyś bardzo podobną do ciebie historię która okazała się prawdą. byłam z tym facetem jeszcze może z miesiąc aż odwalał jeszcze więcej. pomimo to że go kochałam to go zostawiłam a teraz jestem mężatką i jestem szczęśliwa. tego kwiatu pół światu. pozdrawiam
~Emka7 | 2010-11-13 18:09
Nie znam dobrze mężczyzn nie potrafię ci powiedzieć tak żebym ci pomogła ale się postaram , na moje powinnaś poczekać kilka dni, mówić mu normalnie cześć i to wszystko , wiem to jest ciężkie ale nie możesz się narzucać to jest złe on cię źle zrozumie . Jeśli się polepszy napisz a jak nic nie poskutkuje to jedno wynika nie chcę już z tobą chodzić i nie rób sobie głowy nie zasługuje na ciebie , chociaż wiem że ciężko jest stracić ukochanego ;)
Liczba odpowiedzi: 2

Powiązane porady

Znasz poradę w serwisie, która jest powiązana z zadanym pytaniem?

Mam poradę!