czy możliwa jest jego przemiana

~Anna | 2009-09-25 12:16
Opis:
Chłopak 25 lat, nie ma stałej pracy, w przeszłości miał problemy z narkotykami, obecnie dużo pije, jego przygody miłosne to tylko i wyłącznie z prostytutkami, albo pierwsze lepsze panny na imprezie, tak poza tym to chłopak fajny, sympatyczny, do pogadania (fakt, że wstydliwy jeżeli chodzi o osobę, w której się zakochał- przynajmniej tak mówi, że się zakochał). Czy taka osoba może się zmienić w normalnego człowieka? Czy jest coś/albo ktoś co mogłoby go zmobilizować i zachęcić do normalnego funkcjonowania. Bo naprawdę, jeżeli chłopak by się wziął za siebie to by był fantastycznym człowiekiem.

Odpowiedzi na pytanie

Odpowiedz na pytanie:


Liczba odpowiedzi: 6
~magdula112 | 2009-09-25 13:15
Moim zdaniem . Nie wiem co musiałoby się wydarzyć, żeby się zmienił. Człowiekowi z takimi wartościami, a raczej ich braku trudno aby je nagle nabył. Jest to zapewno efekt jego wychowania przez rodziców. Ja na Twoim miejscu nie pchałabym się w związek z takim człowiekiem. Lepiej odejść od niego jak najszybciej.
~mari912 | 2009-09-25 13:49
uwazam ze szkoda czasu na takiego chlopaka z taka przeszloscia on sie juz nie zmieni jesli on ma panienki jak to sie mowi tylko na sobote to nie jest odpowiedzni facet do zycia i jeszcze prostytutki on moze jest fajny do pogadania ale przyszlosci z nim nie zbudujesz bo jesli by sie zmenil to na chwile a potem bedzie robil to samo i jeszcze na dodatek duzo pije szkoda czasu jest duzo facetow wartych uwagi
~Alinka | 2009-10-06 12:41
A ja uważm,że chłopak może się zmienić. Jeżeli jak mówisz się zakochał, to może dla tej miłości będzie chciał zmienić sposób bycia i życia. Każdemu trzeba dać szansę, a nie od razu go skreślać. To, że miał taką przezszłość, to są napewno jakieś powody, dla których był taki. Trudne dzieciństwo przede wszystkim, sam z siebie taki by nie był. A jeżeli w końcu trafiła go strzała Amora i to Twoja strzała, i jeżeli chcesz z nim być mimo tej wiedzy o nim to ja Wam bardzo kibicuje. I życzę Tobie żeby był dla ciebie wspaniałym chłopakiem. Bo jeżeli taka osoba jak on się zakochała, to będą z niego ludzie. To jest moje zdanie.
gnommy21 | 2009-10-06 17:42
Moim zdaniem uciekaj póki nie będzie zbyt póżno. Nawet jakby na stałe związała się z taką osobą, to bedziesz to odczuwać na każdym kroku - jego rodzina, znajomi itp. Teraz póki jesteś jeszcze młoda możesz wybierać wśród wielu, za 10-20 lat trudniej będzie Ci znaleźć porządnego partnera.
~paweł | 2010-05-01 20:05
ja sam tez miałem taka przeszłość i do tego dochodzą problemy z prawem i więzienie a teraz mam wspaniałą dziewczynę nie mam żadnych nałogów i jestem szczęśliwy i moa pani również ja uważam ze każdemu należy dać szanse
~Anna | 2010-05-01 22:20
A mam pytanie: starałeś się o nią, rzuciłeś od razu dla niej wszystko: kolegów, nałogi... ??? czy traktowałeś ją z początku tak jak by tylko była? Co ona dla Ciebie robiła byś się zmienił? Bo może ja za mało się staram. On mówi mi, ze mnie kocha, a wcale nie robi nic w tym kierunku by rzucić swoje nawyki.
Liczba odpowiedzi: 6

Powiązane porady

Znasz poradę w serwisie, która jest powiązana z zadanym pytaniem?

Mam poradę!