Czy on coś do mnie czuje?

~kaja | 2013-05-16 20:11
Podoba mi się pewien mężczyzna jest ode mnie 10 lat starszy, ale nie w tym problem. Nie wiem co myśleć o jego zachowaniu w stosunku do mnie. Dość często się spotykamy, on codziennie albo prawie codziennie do mnie dzwoni. Zdarza się też, że zostaję u niego na noc. On w stosunku do mnie jest opiekuńczy, dba o moje potrzeby. Bardzo swobodnie czujemy się w swoim towarzystwie. Nie wstydzę się mu pokazać w piżamie, rozczochrana i bez makiijażu. Jednak nie okazujemy sobie żadnej czułości, nawet na "misia" się nie przytulamy. Ja bardzo bym chciała czasami się przytulić, pogłaskać jednak boję się odrzucenia, boję się, że przez to nasze relacje mogłyby się pogorszyć.

Odpowiedzi na pytanie

Odpowiedz na pytanie:


Liczba odpowiedzi: 2
~Darek | 2013-05-28 21:12
moim zdaniem powinnaś z nim szczerze porozmawiać rozmowa zawsze coś da. powodzenia życzę i nie martw się będzie dobrze:)
~marek | 2013-05-29 13:04
10 lat różnicy, ale w jakim wieku Ty jesteś? Jak on ma 23 a Ty 13, to zdecydowanie niczego nie próbuj ;-) (ok ok, ten makijaż i zostawanie na noc jak dla mnie wyklucza, że tak jest). Może po prostu jest nieśmiały, myślę, że drobnymi gestami, takim chociażby przytuleniem się w sprzyjającej okazji łatwo będziesz mogła sprawdzić. Wygląda na to, że jesteście obecnie zaprzyjaźnieni, więc trudno o kopniaka, jeżeli się do niego przytulisz. Za to jeżeli też coś do Ciebie czuje, to z takiego przytulania na pewno coś więcej wyniknie ...
Liczba odpowiedzi: 2

Powiązane porady

Znasz poradę w serwisie, która jest powiązana z zadanym pytaniem?

Mam poradę!