Jak powiedzieć mamie o chłopaku?

~asia15 | 2011-12-25 23:14
Hej wszystkim. Mam wielki problem. Mam prawie 16 lat. Byłam na zabawie i poznałam chłopaka tylko że on ma 20 lat , między nami jest 5 lat róznicy ale My się kochamy!, (jest odpowiednim kandydatem bo nie pali, nie pije, pracuje jest porządny) ! pisze do mnie że mnie kocha i wgl. Mieszka dość daleko ode mnie (ok.15km), ale pomimo tego jest gotowy w każdej chwili sie spotkać. Już pare razy sie spotkałam z nim. On strasznie chce żebym powiedziała mamie o nim. Bo chciałby do mnie przyjeżdżać do domu i twierdzi, że nie należy okłamywać tak bliskiej osoby jak mama. No ale ja się strasznie boje jej reakcji.. Ale z drugiej strony boje się że go stracę. Nie wiem co mam robić ! W dodatku nie miałam jeszcze chłopaka. Help me !co mam zrobić. Jak z nią o Tym pogadać?! :/ Podpowiedzcie !

Odpowiedzi na pytanie

Odpowiedz na pytanie:


Liczba odpowiedzi: 3
~lolinek | 2012-01-23 23:21
Od razu powiem, on cię nie kocha, parę razy się z nim spotakałaś, pisał ci , że cię kocha,a powiedział Ci to chociaż ? Słowa są puste dopóki nie wypełnisz ich czynami, poza tym, jak to boisz się, że go stracisz, bo nie wiesz jaka będzie rakcja mamy <?> To on powienien się bac, że straci CIEBIE !
Hm ... ale jeżeli serio się " kochacie" to róznica 5 lat jest niczym, w porównaniu do uczucia jakie was łączy, więc wgl się nie przejmuj. Powiedz mamie, że masz chłopaka, ma 20 lat i juz, po prostu z biegiem czasu mama przyzwyczai się, że jest ktoś w twoim życiu, faktycznie cię kocha i zalezy mu na tb, zaaakceptuje go . A jeśli będziesz robic cos na siłe, to nic z tego. Serio, sama byłam w podobnej sytuacji . Życze powodzenia : )
~Klaudia | 2012-01-23 23:31
Jestem psychologiem, podaj mi jego i swoj numer tel, ja Was psychicznie przygotuje, kazdego z osobna, bedzie to trwalo okolo tygodnia, ale bedziecie psychicznie gotowi na rozmowe z Twoja mam. Rozumiem Ciebie, ze jest to ciezkie dla Ciebie bo to wkoncu Twoja mama, dlatego chce Ci w tym pomoc
~asia15 | 2012-02-03 21:58
dzieki za odpowiedz.. ! ale to już niestety przeszlosc..
Liczba odpowiedzi: 3

Powiązane porady

Znasz poradę w serwisie, która jest powiązana z zadanym pytaniem?

Mam poradę!