Na odległość...

~karolina | 2012-07-18 16:24
Witam. Mam duży problem. Od 3 lat jestem w szczęśliwym związku , planujemy przyszłość , świetnie się dogadujemy . Ale w tym wszystkim jest jeden problem. Od jakiś 8 miesięcy mój chłopak pracuje 500 km od domu ( ode mnie) . Widzimy się średnio co jakieś 2 miesiące. Boję się ,że to może nie przetrwać. Kocham go ,chcę z Nim być ,ale strasznie mnie to dręczy. Proszę o pomoc. Może ktoś z Was ma podobny problem ?

Odpowiedzi na pytanie

Odpowiedz na pytanie:


Liczba odpowiedzi: 1
~gośka | 2012-07-24 00:47
Związki na odległość są bardzo trudne i często nie są w stanie przetrwać. Pytanie czy taka sytuacja jest tymczasowa, skończy się to w określonym czasie czy też będzie tak na czas nieokreślony. Takiej sytuacji nie wytrzymują często związki po ślubie i z dzieciakami. Ludzie nie po to wchodzą w związki ze sobą, żeby później większość czasu siedzieć samemu.
Jak to ma potrwać parę miesięcy to jest do wytrzymania, jak dłużej to musicie coś z tym zrobić - ustalić do kiedy tak będzie, spróbować zrobić coś, aby jednak być blisko siebie.
Oczywiście są wyjątki i są ludzie, którzy nie wytrzmują w związkach na co dzień i wolą takie związki gdzie można się spotkać raz na jakiś czas :-))))))
Liczba odpowiedzi: 1

Powiązane porady

Znasz poradę w serwisie, która jest powiązana z zadanym pytaniem?

Mam poradę!