Nie wiem co zrobić

~eyyy | 2012-08-15 12:27
Mam 15 lat i chodzę z chłopakiem który ma 20 . Znamy sie niedługo bo niecałe 2tyg no ale dałam mu szanse być razem. A tak to widzieliśmy się kiedyś kilka razy na mieście . No i oznajmił mi ze chcę żebym go dotykała w miejscach intymnych ... Lecz według mnie to trochę za szybko i jak na razie nie chce . Co zrobić i gdzie go dotykać żeby sprawić mu przyjemność ? .

Odpowiedzi na pytanie

Odpowiedz na pytanie:


Liczba odpowiedzi: 1
~kate | 2012-08-15 18:53
Chyba Tobie odpisywałam jakiś czas na inne pytanie dotyczące starszego chłopaka. Problem w tym, że przy chłopak w tym wieku ma już dosyć spore oczekiwania w kwestiach seksu, którym wydaje mi się, że dziewczyna w Twoim wieku niekoniecznie powinna starać się sprostać.

Jeżeli nie masz teraz ochoty na zbliżenia to unikaj zbytniego podniecania go tym bardziej, kiedy jesteście sami i są sprzyjające warunki to intymnych zbliżeń. Działa to wg zasady "apetyt rośnie w miarę jedzenia" - im bardziej będzie podniecony, tym więcej będzie oczekiwał i tym trudniej będzie mu przyjąć Twoją odmowę.

Co możesz zaoferować w zamian? Odrobinę pieszczot ale najlepiej w okolicznościach, w których nie ma mowy o czymś więcej. Może też wzajemny masaż.

Pamiętaj, że to od Ciebie zależy do czego się posuniecie i chłopak powinien to uszanować, a jak nie będzie w stanie, to nie ma co sobie nim zaprzątać głowy. Jeżeli chłopak nie rozumie subtelnego "nie", to porozmawiaj z nim poważnie i jasno przedstaw swoje warunki.
Liczba odpowiedzi: 1

Powiązane porady

Znasz poradę w serwisie, która jest powiązana z zadanym pytaniem?

Mam poradę!