Nuda w związku

~aga9307 | 2015-11-16 15:19
Witam,jestem z chłopakiem już 5 lat na początku przez 3 lata było dobrze,ale przez ostatnie 2 lata jest między nami nudno nie robimy nic razem nie wychodzimy nigdzie ogółem sytuacja miedzy nami jest chłodna. Ma czasem dobry dzień ,ale rzadko ze sobą współżyjemy i przeważnie to ja inicjuje. Staramy się o dziecko póki co nie wychodzi nam to,ale gdyby się udało to mam nadzieję że wszystko się zmieni i stworzymy fajną rodzinę tym bardziej że mój chłopak jako dziecko bardzo dużo przeszedł.

Odpowiedzi na pytanie

Odpowiedz na pytanie:


Liczba odpowiedzi: 2
~aga9307 | 2015-11-16 15:22
Zresztą przeszliśmy kryzys ,gdy mój chłopak mnie zdradził. Wybaczyłam m,ale ta rutyna w tym naszym związku nas niszczy. Kiedyś były romantyczne spacery ,wyjazdy nad wodę ,a teraz kompletnie nic się nie dzieje.
~anonimka | 2015-12-15 18:53
Moim zdaniem porozmawiaj z nim. Jak dla mnie to co między wami jest to już nie to co wcześniej.. Wychodzi na to że koniec waszego związku już.. Ja bym się spytała czy chcesz ze mną być ? A jak nie to się rozejdzcie i tyle... Szkoda czasu marnować a potem jak dziecko dojdzie to on może zostawić Ciebie i dziecko i wraz bedziesz sama, Po co Ci to? Zastanów się Ty i on czy to ma sens w ogóle?
Liczba odpowiedzi: 2

Powiązane porady

Znasz poradę w serwisie, która jest powiązana z zadanym pytaniem?

Mam poradę!