Oj tam szkodaa gadać . !

sexsiii | 2011-07-23 01:24
Hej chciałam się poradzić mÓj chłopak wpadł wczoraj do mnie i woogule , i przyjechał z kumplem .! No i tak było że przyjechali przywitali się i wogule ale mÓj chlopak zachowywał się jak ostatni pajac olewał mnie i kręcił z moja kuzynka , a na mnie nie zwracal uwagi .! No i kumpel jego zaprosil mnie na fajkaa a jak wrocilam oni się zaczeli całowac kompletna żenada .! i ostatnio było tak już z 5 razy kurwa za każdym razem mu wybaczałam .! ale teraz serio nie wiem co dalej robic , ja go kocham a on mnie tylko ma po to zeby byc .! Czy mam z nim zerwać czy jak nie mam pojęcia .????
Pomocy :( .??

Odpowiedzi na pytanie

Odpowiedz na pytanie:


Liczba odpowiedzi: 3
~kinia | 2011-07-23 08:07
witam sadze ze to nie ma sensu skoro on na twoich oczach caluje sie z inna i na dodatek nie pierwszy raz . Daj sobie z nim spokoj jak on cie traktuje jak bys byla nikim dla niego.
~tomek | 2011-07-24 15:52
Fajną masz kuzynkę tak by the way. A co do faceta to moim zdaniem sprawa jest jasna. Rozstań się z nim jak najszybciej. Mniej będzie boleć niż za parę lat.
~malinka xD | 2011-07-31 16:08
żuć chama i tyle na twoim miejscu zrobiła to samo co on ci całowała się z jego kumplem i koniec proste logiczne nie może ciągnąć się to bez końca żuć ,albo traktuj tak jak on cb traktuje powodzenia ^-^
Liczba odpowiedzi: 3

Powiązane porady

Znasz poradę w serwisie, która jest powiązana z zadanym pytaniem?

Mam poradę!