Pierwsze spotkanie z chłopakiem. Znajomość 1 dzień , czy to się opłaca ?

anka123 | 2013-05-04 13:19
Siemano. Mam do Was prośbę.
Poznałam fajnego sympatycznego i mega przystojnego chłopaka wczoraj na fb , oczywiście przez moją siostrę. Opowiedziała mu trochę o mnie i w ogóle takie tam a on mnie zaprosił na fb z godzinkę popisaliśmy i mnie się spytał czy chcę z nim chodzić. Ja się zgodziłam oczywiście , bo po pierwsze nie umiem odmawiać , po drugie ma zajebiasty charakter <3 a po trzecie właśnie szukałam chłopaka ;)
No i on mi zaproponował spotkanie. Najgorsze jest to że ja nie wiem o czym ja mam z nim rozmawiać na tym spotkaniu i jak się zachowywać . ; /
Pomożecie jakoś ? :) Proszę ; *

Odpowiedzi na pytanie

Odpowiedz na pytanie:


Liczba odpowiedzi: 1
~kate | 2013-05-04 14:16
no nie powiesz mi chyba, że zaczęłaś z nim chodzić po godzinnej rozmowie na facebooku??
Tak się nie robi, poznaj go najpierw osobiście. Trzeba być otwartym na nowe znajomości, chociaż dobrze uważać na osoby poznawane w internecie, bo często okazują się kompletnie kimś innym. Spotkaj się z nim najlepiej w swoim towarzystwie (weź ze sobą koleżankę, kolegów, znajomą parę), postaraj się go poznać, a "chodzenie" zostaw do momentu, kiedy rzeczywiście będziesz go poznasz. Często emocje i motyle w brzuchu potrafią zbyt wiele przesłonić i bardziej żyjemy naszą wyobraźnią niż rzeczywistością, a po co później przeżywać bolesne rozczarowania.
Liczba odpowiedzi: 1

Powiązane porady

Znasz poradę w serwisie, która jest powiązana z zadanym pytaniem?

Mam poradę!