Spotkanie: Zaproponowac czy nie?

~Thekuben | 2013-04-20 15:28
Okolo 3 tygodni temu napisala do mnie dziewczyna(chodzimy razem do szkoly) na FB. Pisalismy o wszystkim hobby itp. nawet o sprawach prywatnych. ona ma 15 lat a ja 16.Ciekawa sprawa jest to gdy e soba nie pisalismy widzialem ja raz na jakis czas a teraz kilka razy dziennie(co to moze oznaczac ?)
W miedzy czasie nie pisalismy ze soba tydzien.(nadal piszemy).Jeden problem jest taki , ze ona ma (chyba) chlopaka (Nie wiem czy wierzyc Facebookowi xd). Wiec nie wiem czy zaproponowac jej spotkanie czy tez nie. Jezeli tak to gdzie? spacer? . (bardzo mi na niej zalezy). Czekam na wasze opinie i propozycje. Pozdrawiam

Odpowiedzi na pytanie

Odpowiedz na pytanie:


Liczba odpowiedzi: 2
greg | 2013-04-20 18:00
Jeżeli dobrze Wam się rozmawia, to propozycja spotkania jest dobrym pomysłem. Warto byłoby wybrać jakieś niezobowiązujące miejsce, zrobić coś razem, niekoniecznie robić z tego od razu klasyczną randkę - w ten sposób nawet jeżeli ma chłopaka, to może się skusi albo przynajmniej nie odbierze tego źle. Co do sygnałów z drugiej strony to wydaje mi się, że nie ma co przesadzać z interpretowaniem pewnych rzeczy na siłę - weryfikuj rzeczywistość, a nie dorabiaj wielkie teorie do prostych rzeczy ;-)
~Thekuben | 2013-04-20 20:03
dzkeki za rade , chcesz jeszcze cos doradzic ? ;) Chetnie poczytam
Liczba odpowiedzi: 2

Powiązane porady

Znasz poradę w serwisie, która jest powiązana z zadanym pytaniem?

Mam poradę!