problem

~palaxami | 2013-04-28 20:36
Dzień dobry. Mam 16 lat za nie długo 17 i mam problem a mianowicie mam dziewczyne a rodzce nie chca mnie za bardzo puszczac na spacery z nia. nawet mnie do kolegów na urodziny czy na zwykle rowery nie chca puscic. dziewczyna dostała zaproszenie na wesele i chce żebym z nia poszedł ( wesele w tej samej miejscowosci) nie wiem co mam robic. nie chce jej odmawiac bo odmówiłem jej już chyba 5 razy. Nie mam pojecia jak to powiedzieć rodzicom żeby sie zgodzili. prosze o porade .
z góry dziekuje.

Odpowiedzi na pytanie

Odpowiedz na pytanie:


Liczba odpowiedzi: 1
greg | 2013-04-29 08:06
A czy Twoi rodzice mogą mieć jakiś powód do nie ufania Tobie, np. podpadłeś im z czymś mocno w przeszłości? A może mają jakieś zastrzeżenia do Twojej dziewczyny? Nie rozumiem, dlaczego bez wyraźnego powodu rodzice mieliby nie pozwalać nastoletniemu synowi na spacer z dziewczyną.
Co do wesela to akurat potrafiłbym jeszcze zrozumieć odmowę - to zazwyczaj całonocna impreza na której alkohol leje się strumieniami, aczkolwiek zakładam, że będzie tam rodzina Twojej dziewczyny i dla Twoich rodziców powinno być "wszystko pod kontrolą".
Liczba odpowiedzi: 1

Powiązane porady

Znasz poradę w serwisie, która jest powiązana z zadanym pytaniem?

Mam poradę!