Kategorie

Psychologia

Najnowsze porady

Szczęśliwa kobieta 16 powodów dlaczego lepiej jest być kobietą
Poradopedia.pl | 2020-03-08
Kobiety z pewnością w wielu względach mają trudniej w życiu niż mężczyźni. Ale bycie kobietą ma także wiele wyjątkowych zalet! czytaj »
Porada id 5990 Walcz ze stresem naturalnie
sensigray | 2018-06-07
Stres jest nieodłącznym elementem życia człowieka, wynika wprost z natury ludzkiej i instynktu przetrwania. W związku z tym, że towarzyszy nam niemalże każdego dnia, musimy nauczyć się z nim żyć – niwelować ryzyka, łagodzić skutki. czytaj »
Depresja Jak wygląda życie z depresją
Poradopedia.pl | 2015-12-10
Depresja dotyka coraz większą liczbę osób - może dotknąć także Ciebie i Twoich najbliższych. Wielu z nas ma problemy z jej rozpoznaniem i nie zdajemy sobie sprawy jak czują się ludzie dotknięci tą chorobą. Zobacz film, który pomoże Ci rozpoznać objawy i zrozumieć osoby dotknięte depresją. czytaj »
Przepraszam Jak przeprosić we właściwy sposób
Poradopedia.pl | 2015-12-02
Wszyscy popełniamy błędy i zdarza nam się urazić lub skrzywdzić innych. Trzeba umieć przyznać się do błędu i ... przeprosić. Przeprosiny wydają się banalną czynnością, a jednak często nie odnoszą oczekiwanego efektu. Jak powinny wyglądać przeprosiny? czytaj »
Cheerleaderki W grupie wszyscy wyglądamy atrakcyjniej
Poradopedia.pl | 2013-11-30
Słyszałeś o efekcie cheerleaderki? Badania dowiodły, że często ta sama osoba będzie wydawać się nam bardziej atrakcyjna w grupie, niż sama. czytaj »
Ból Przeklinanie zmniejsza ból
Poradopedia.pl | 2013-09-24
Następnym razem jak się uderzysz - nie krępuj się, poczujesz się lepiej! czytaj »
Złamana obietnica Jak rozpoznać kłamstwo
Poradopedia.pl | 2013-09-09
Nie masz pewności, że Twój rozmówca mówi prawdę? Zobacz na co zwrócić uwagę, aby wykryć kłamstwo. czytaj »
Uśmiech Dlaczego warto się uśmiechać?
Poradopedia.pl | 2013-08-22
Czy popularne "śmiech to zdrowie" to tylko pusty slogan, czy też śmiech faktycznie niesie korzyści dla naszego zdrowia i może pozytywnie zmienić nasze życie? czytaj »
Dłonie - dziękuję, gratuluję Jak wybaczyć i dlaczego warto
Poradopedia.pl | 2013-07-16
Ktoś sprawił Ci przykrość, a może zawiódł Twoje zaufanie? Zamiast trwale się obrażać, spróbuj wyjaśnić całą sytuację i postaraj się wybaczyć doznaną krzywdę. czytaj »
Kryzys wieku średniego - co powinieneś wiedzieć
Poradopedia.pl | 2013-07-05
Czas płynie nieubłagalnie, co dla wielu osób w pewnym wieku jest bardzo trudne do zaakceptowania. Nie potrafią się z tym pogodzić i robią wszystko, żeby inni postrzegali ich za wiecznie młodych i atrakcyjnych. To może być kryzys wieku średniego. czytaj »

Najnowsze pytania

Szybkie rady

W tej kategorii brak jeszcze szybkich rad.

Utwórz nowy temat