Błagam pomóżcie mi !

wercia17317 | 2011-04-04 21:58
Witam, jestem nastolatką.Ostatnio stwierdziliśmy z moim chłopakiem że fajnie by było zacząć uprawiać seks. Oczywiście nie mieliśmy prezerwatywy. Wiedzieliśmy też czym to grozi ale robiliśmy to przez ok minuty bo się baliśmy. On powiedział mi że lepiej zakończyć bo zaraz zacznie dochodzić. Dodam też że w ten sam dzień skończył mi sie okres czyli były to dni płodne(wtedy jeszcze o tym nie wiedzieliśmy)
Czy ja mogę być w ciąży ? prosze o dłuższe i mądre wypowiedzi...zupełnie nie wiem co mam robić ( wiem tylko żeyby zrobić test a nawet nie wiem czy mi sprzedadzą w aptece )
POMOCY :((

Odpowiedzi na pytanie

Odpowiedz na pytanie:


Liczba odpowiedzi: 3
~marek | 2011-04-05 21:33
Trudno udzielić "mądrej odpowiedzi" na tak zadane pytanie. Czy masz jakiekolwiek inne podstawy do przypuszczeń, że jesteś w ciąży? Zajść w ciążę wbrew pozorom nie jest tak łatwo i parę rzeczy do tego jest potrzebnych (których jak można przeczytać nie było) - w Twoim przypadku skoro chłopak nie skończył, to byłoby to dosyć niezwykłe.

Ale generalnie odpowiadając na takie pytanie: TAK - jak się uprawia seks, to można zajść w ciążę. Tym bardziej jak się to robi w dni płodne i bez zabezpieczenia. Czy Ci zaszłaś w ciążę z pewnością czas Ci odpowie (testy ciążowe mają sens dopiero po ok. 2 tygodniach od stosunku), na pewno nikt na forum Ci tego nie wywróży.
~marta | 2011-06-17 20:34
Oj......no mozesz być w ciąży ;\
~życzliwa | 2011-06-18 21:44
słuchaj nie chce ciebie straszyć tak jak pozostali nie ma takiej opcja zebys zasza w ciąże< wniskując z tego co napisałas powyżej twój chłopak nie wydzielił spermy do twojego organizmu, tkza bez obaw
Liczba odpowiedzi: 3

Powiązane porady

Znasz poradę w serwisie, która jest powiązana z zadanym pytaniem?

Mam poradę!