Seks

Najnowsze porady

Porada id 3762 Skutki antykoncepcji hormonalnej
ladycomp | 2014-03-20
"Chcę już dalej normalnie żyć… - czyli historia o tym, jak znikoma możliwość skutków ubocznych antykoncepcji potrafi zmienić życie". czytaj »
Rozkodować temperament seksualny
ladycomp | 2013-05-24
Dlaczego wyrafinowana kochanka po ślubie zostaje panią domu, idącą spać z bólem głowy we flanelowej koszuli? Z jakiego powodu gorący kochanek przemienia się w przyklejonego do laptopa domatora? czytaj »
Wakacje sprzyjają inicjacji seksualnej. Jak rozmawiać z nastolatką o seksie?
ladycomp | 2013-05-21
Zbliżające się wakacje to gorący okres także w związkach – atmosfera wypoczynku, relaksu, zmiany otoczenia sprzyja miłości, zakochaniu się, romansom, a w przypadku nastolatków... także inicjacji seksualnej. Warto przed wakacjami porozmawiać z nastolatkiem o "tych" sprawach. Pytanie brzmi: jak to zrobić? czytaj »
Test ciążowy Czy jestem w ciąży?
Poradopedia.pl | 2013-05-07
Spóźniający się okres, niepokojące objawy, obawy po stosunku - wiele kobiet przynajmniej raz w życiu zastanawia się, czy przypadkiem nie jest w ciąży. Jak się upewnić? czytaj »
Kondom i bezpieczny seks Używanie prezerwatywy - najczęstsze błędy
Poradopedia.pl | 2013-03-11
Prezerwatywa chroni niechcianą ciążą i chorobami przenoszonymi drogą płciową - oczywiście pod warunkiem, że będzie prawidłowo używana. Poznaj najczęstsze błędy. czytaj »
W małżeństwie seks smakuje lepiej
ladycomp | 2013-02-18
Życie seksualne małżonków jest bardziej udane, niż singli – częściej uprawiamy seks, a związany z tym dotyk i orgazm wzmacniają nasze poczucie szczęścia za sprawą uwalnianych endorfin. Dlaczego seks w małżeństwie smakuje lepiej? I jak się ma do tego namiętność rozumiana głębiej niż jedynie... popęd seksualny? czytaj »
Potwierdzona wysoka skuteczność komputerów cyklu Lady-Comp, Baby-Comp i Pearly
ladycomp | 2013-02-05
Nowe badanie przeprowadzone przez producenta komputerów cyklu Lady-Comp, Baby-Comp i Pearly potwierdziło wysoką skuteczność urządzeń, które stosowane są jako metoda antykoncepcji, ale także mogą pomóc w zajściu w ciążę. czytaj »
Asertywna seksualność, czyli kochaj się prawdziwie
ladycomp | 2013-01-28
Trudno mówić o prawdziwej bliskości między partnerami, jeżeli brakuje nam... asertywności. Jest wiele porad na polepszenie technik seksualnych, a tymczasem pojęcie asertywności w seksie, dla wielu osób nie ma zastosowania w praktyce. A przecież od tego powinniśmy tak naprawdę zacząć! czytaj »
Śluz szyjkowy – silne uwarunkowanie płodności
ladycomp | 2013-01-15
Śluz szyjkowy jest równie silnym uwarunkowaniem płodności co fakt zachodzącej owulacji. Jego obserwacja, choć wymaga systematyczności, jest dość łatwa i może ją wykonywać niemal każda kobieta. czytaj »
Unikasz ciąży? Nie rezygnuj z... owulacji
ladycomp | 2012-11-23
Poprawnie funkcjonujący cykl jest potrzebny nie tylko do poczęcia - świadczy o zdrowiu. Czy warto interesować się kobiecymi sprawami, nawet gdy nie planujemy ciąży? czytaj »