Ciążą

~Sarah | 2013-08-27 13:18
Witam ,hmm..
Dzisiaj o godzinie 4 rano uprawialam seks z moim chlopakiem gdy oby dwoje mielismy orgazm z chwili przyjemnosci on skonczyl we mnie zabezpieczaliśmy sie prezerwatywa durex . gdy bylo juz po poczulam ze tam w srodku zrobilo mi sie strasznie mokro i cieplo . gdy wyszedł ze mnie zauważylismy ze kondom jest pekniety .urwała sie cała koncowka .... a w kondonie prawie nie bylo nic. z naszych obliczen byl to moj ostatni dzien płodny .zaraz po tym przepłukałam wszystko woda wziełam gorący prysznic chociaż wątpie by to cos dalo . . jaka jest możliwośc zajścia w ciąze??? po ilu dniach kupic test ? myslimy z chłopakiem o tabletkach ktore usuwaja plemniki mamy 74h z tego co pisza . mineło 10 godzin co o ty myslicie ?. jesteśmy bardzo młodymi osobami ja mam 16 .on 22 lata ni e jestemy gotowi jeszcze na to by byc rodzicami.Pozdrawiam prosze o dopowiedz .

Odpowiedzi na pytanie

Odpowiedz na pytanie:


Liczba odpowiedzi: 2
~meg | 2013-08-27 21:16
Jest wysokie prawdopodobieństwo, jak chcesz mieć pewność to koniecznie leć po tabletki do ginekologa, po co ryzykować i zastanawiać się przez następne parę tygodni czy jesteś w ciąży czy nie.
~sarah | 2013-08-28 10:52
dzięki za odpowiedz bylam u ginekologa kupilam tabletki wzielam 18 h po stosunku ,mysle ze bedzie dobrze ale dla pewnosci kupie test ;)
Liczba odpowiedzi: 2

Powiązane porady

Znasz poradę w serwisie, która jest powiązana z zadanym pytaniem?

Mam poradę!