facet

~sabina | 2010-08-06 09:20
hej.wszystkim:)mam do was pytanie bo niewiem co zrobic.jestem z facetem juz prawie miesiac i on chce sie kochac w parku miejskim.co mam zrobic?zgodzic sie czy nie.prosze o szczere odpowiedzi:)

Odpowiedzi na pytanie

Odpowiedz na pytanie:


Liczba odpowiedzi: 3
davincicode | 2010-08-08 16:04
Nie zgadzaj się pod żadnym pozorem! Po pierwsze znasz go zbyt krótko, by to zrobić, po drugie takie zachowanie jest nie tylko niemoralne, ale i karalne! Pomyśl sobie, co będzie, gdy nakryje was straż miejska lub policja. Będziesz miała kłopoty. Ten facet nie budzi żadnego zaufania, więc najlepiej byłoby dla ciebie, gdybyś urwała z nim kontakt! W przeciwnym razie zacznie cię szantażować!
~Roma | 2010-08-09 14:51
davincicode ma rację odpowiedz NIE wogóle ile ty masz lat że rozważasz tą propozycję i jeszcze po miesiącu czasu znajomośći, zastanów się czy warto to robić i jeszcze gdzie??? po tak krótkim czasie znajomości a może on chce cię tylko zaliczyć i pożucić uważaj ten typ faceta mi się nie podoba, nie zdziwię się jeśli Ci słodzi i jest bardzo miły zmieni się to jak to z nim zrobisz będzie cię szantażował dalej żebyś robiła takie głupoty a ty się będziesz godziła bo będziesz chciała z nim być
~Inflammable | 2010-08-24 17:02
Również uważam jak poprzedniczki. Nie powinnaś się na to zgadzać.. w ogóle co to za propozycja ?
Liczba odpowiedzi: 3

Powiązane porady

Znasz poradę w serwisie, która jest powiązana z zadanym pytaniem?

Mam poradę!