problem z sexem

~paweł21 | 2008-09-17 23:19
mam problem z sexem z moja dziewczyna kochamy sie juz od 8 miesiecy i ją zawsze na poczadku bardzo boli i czasem tak mocno ze nic z tego nie wychodzi lecz zdazaja sie takie przypadki ze ja nic nie boli ale bardzo bardzo zadko. i jestem naprawde delikatny i zawsze bylem od poczadku bo byla dziewica.zawsze prubujemy ruzne sposoby przez lody minetkiiwiele ruznych sposobow. Niewiem co sie dzieje i jak temu zaradzic pomuzcie.

Odpowiedzi na pytanie

Odpowiedz na pytanie:


Liczba odpowiedzi: 4
~??? | 2008-09-18 19:45
Moga byc dwie przyczyny.Jeżeli ma zbyt mało nawilżona pochwe to taki ból jest mozliwy bo jest za sucho.Spróbujcie na poczatek kremów do tego jeżeli nie pomoze to zostaje wam drugo rzecz.Twoja dziewczyna powinna sie wybrać do ginekologa ponieważ isnieje mozliwość ze ma hemorojdy i dlatego ja boli. Lekarz sprawdzi co sie dzieje. Moi znajomi mieli ten sam problem i to sie okazało. Pozdrawiam
~paweł21 | 2008-09-18 22:23
dzieki ale mam jeszcze pytanie bo ja sie nieznam ona ma 18 lat i niewiem czy mozna miec w tym wieku hemorojdy moze ty wiesz. dzieki.
~paweł21 | 2008-09-18 22:31
i jakie to maja byc kremy dzieki pozdrawiam
~marek | 2008-09-19 13:48
W każdym wiek można mieć hemoroidy chociaż dla młodych osób prawdopodobieństwo jest niskie. To co zostało napisane o nawilżaniu do dobry kierunek. Ja bym to rozwinął o prezerwatywy z nawilżaczem, czy chociażby to co ostatnio durex wypuścił (nie jestem w stanie przypomnieć sobie nazwy - ale jest to jakiś olejek nawilżający czy coś w tym stylu). Trzeba zwrócić uwagę, żeby nie stosować niczego co mogłoby np. uszkodzić prezerwatywę czy spowodować jej zsunięcie.
Jeszcze inna rzecz w kierunku nawilżania: dobrze jest też trochę "popracować" nad swoją kobietą - mam na myśli grę wstępną. Wilgotność jest jak najbardziej związana ze stanem podniecenia u kobiety ...
Inne rzeczy z którymi to może być związane to najzwyklejszy stres związany z seksem - sam pisałeś, że jeszcze niedawno była dziewicą i są to początki. Stres i zdenerwowanie = brak rozluźnienia i trudności w osiągnięciu podniecenia na początku. Tutaj podobnie - gra wstępna połączona z budowaniem wzajemnego zaufania, pewności siebie i poznawaniem siebie nawzajem (ciała). W skrócie: żebyście oboje byli zrelaksowani, spokojni i otwarci na czerpanie przyjemności z seksu.
Liczba odpowiedzi: 4

Powiązane porady

Znasz poradę w serwisie, która jest powiązana z zadanym pytaniem?

Mam poradę!