SEKS W CIAZY??

lidia84 | 2010-12-14 14:14
PWITAJCIE,JESTEM W SIODMYM TYGODNIU CIAZY I ZDARZYŁO NAM SIE Z MEZEM KOCHAC.NIESTETY PO WSZYSTKIM ZAUWAZYŁAM LEKKO ROZOWAWA WYDZIELINE,POZNIEJ BRĄZOWE JAKBY UPLAWY.DAODAM,ZE MOJ LEKARZ PRZEPISAL MI LUTEINE DOPOCHWOWO.WCZORAJ BYŁAM U MOJEGO LEKARZA I POWIEDZIAL MI,ZE TO ZLE ZE TAK WCZESNIE WSPOLZYLISMY I TO MOZE ZLE WPLYNAC NA CIAZE.DOSTALAM ZWOLNIENIE LEKARSKI I MUSZE LEZEC. CZY RZECZYWISCIE MOZE BYC AZ TAK ZLE???

Odpowiedzi na pytanie

Odpowiedz na pytanie:


Liczba odpowiedzi: 3
~celina | 2010-12-15 15:34
tak to prawda
~lidia84 | 2010-12-15 16:54
a skad to wiesz?
~monika | 2010-12-15 21:04
Nie wiem dlaczego zastanawiasz się jeszcze i dopytujesz w internecie skoro masz bardzo jasne zalecenie lekarza.
Seks przy prawidłowo przebiegającej ciąży nie jest problemem, fakt, że może wpływać na przyspieszenie akcji porodowej, ale realny wpływ na to może mieć dopiero po 38 tygodniu.
Natomiast mogą pojawić się powikłania o innym podłożu, które sprawiają, że seks może stanowić realne zagrożenie dla płodu. Często to nie tylko kwestia seksu, bo znam kobiety, które musiały przeleżeć prawie całą ciążę.

Nie wiem co dokładnie powiedział Ci lekarz: jeżeli powiedział, że za wcześnie uprawialiście seks, to najwyraźniej istniały w Twoim wypadku jakieś przeciwwskazania w tym względzie. Jeżeli generalnie uważa, że tak się nie powinno to już jego prywatna opinia.
Natomiast jego zalecenia są typowe dla podanych przez Ciebie objawów, bo odradza się seks m.in. w przypadku plamień, inne powody to np. nawracające infekcje, ciąża mnoga, złe umiejscowienie łożyska, problemy z poprzednimi ciążami (przedwczesny poród lub pornienie) itp.
Liczba odpowiedzi: 3

Powiązane porady

Znasz poradę w serwisie, która jest powiązana z zadanym pytaniem?

Mam poradę!