Załamana

~Myszka | 2010-11-30 16:56
Od kilku miesięcy staramy się z mężem o dziecko. mam nieregularne cykle. Rok temu miałam usuwany torbiel z prawego jajnika. a ost na wizycie dowiedziałam się podczas usg ze lewy jajnik jest policytyczny. W związku z tym mam nieregularne cykle. A dziś mąż mi powiedział,że nie staram się dlatego nam się nie udaje. Oraz że siedze w domu i myśle o głupatach. Jestem załamana. Proszę o pomoc.

Odpowiedzi na pytanie

Odpowiedz na pytanie:


Liczba odpowiedzi: 3
~goska | 2010-11-30 20:43
cytuje:"...mi powiedział,że nie staram się dlatego nam się nie udaje" tak ci powiedzial??? nie rozumiem tu czegos to ty sie masz starac?a to czy dziecko bedzie zalezy od niego to on ma plemniki nie ty
~myszka | 2010-11-30 21:31
powiedział że on mi daje tyle plemników ile może. a nie wychodzi nam bo ja się nie staram. Ale nie pojmuje tego, że niby jak ja mam się starać? jak? na to pytanie odpowiedzi od niego już nie uzyskałam.
~salamandra | 2010-12-01 12:05
Hej.

Przede wszystkim wrzuć na luz. Nie przejmuj się słowami swojego męża, gdyż mężczyźni nie przeżywają tego tak jak my kobiety.

Wiem co czujesz jak co miesiąc przychodzi wredna @, sama przechodziłam przez to czekając na pierwsze dziecko, 40 miesięcy nie wychodziło i odpuściłam. Zaplanowałam wakacje, a po wakacjach mieliśmy się udać do kliniki leczenia bezpłodności i właśnie w miesiącu jak odpuściłam zaciążyłam. Dodam iż pracuje mi tylko prawy jajnik, cykle 24-30 dniowe miałam.

Życzę Ci abyś nie musiała tyle co ja czekać i ujrzała upragnione 2 kreski :)
Liczba odpowiedzi: 3

Powiązane porady

Znasz poradę w serwisie, która jest powiązana z zadanym pytaniem?

Mam poradę!