co myślicie o tym ????

~ediiii | 2012-05-06 12:45
Witam co mam z tym zrobić? jestem prawie 2 lata po slubie, ostatnio miałam urodziny a mój mąż nawet mi życzeń nie złożył czuje się fatalnie bo ja bym zrobiła wszystko żeby było dobrze a on nie

Odpowiedzi na pytanie

Odpowiedz na pytanie:


Liczba odpowiedzi: 7
~malyna | 2012-05-07 22:21
ja bym proponowała porozmawiać z nim;D zapytać dlaczego zrobileś mi taką przykrość i nie złożyłeś mi życzeń w dniu moich urodzin? tylko nie daj po sobie zauważyć,że to ci nie spodobało tylko powiedz to delikatnie. może nie miał humoru? może jakieś problemy w pracy podpytaj;]
~marek | 2012-05-08 00:07
A może jest jednym z tych zakręconych co bardzo kiepsko radzą sobie z pamiętaniem rocznic? Szczególnie kiepskie wrażenie może to robić w połączeniu z nieumiejętnością przyznania się do błędu.
Pytanie jak wyglądają poza tym Wasze relacje i czy można mu zarzucić o wiele więcej w sposobie traktowania Ciebie i jego uczuciom. Jeżeli poza zapomnianymi urodzinami nie masz mu zbyt wiele do zarzucenia to nie ma co wyciągać zbyt daleko idących wniosków - przykra sprawa, trzeba pogadać, powiedzieć o swoich uczuciach, ale nie robić tego na zasadzie licytowania kto jest lepszy albo wymyślania co to może oznaczać. Po prostu powiedz co czujesz, jakie są Twoje oczekiwania.
~ediiii | 2012-05-08 13:44
Dziekuje za odpowiedzi, ale on sie zmienił we wszystkim, nie przytula sie do mnie nie całuje , poprostu jest tak chodzby bylismy małżenstwem30 lat a o łóżkowych sprawach to juz wogóle wiecznie jest zmęczony i idzie spać ile można wytrzymać jedno i to samo kazdy by sie zastanowił co dalej powiem mu o rozwodzie to mówi ze znowu cos sobie ubzdurałam itd:
~marek | 2012-05-08 21:48
No to są takie warianty:
1/ Ma problemy o których nie mówi
2/ Ma pracę która go kompletnie zajeżdża i nie ma siły na nic więcej
3/ Ma kogoś na boku

Jak jesteś w stanie wykluczyć dwa pierwsze punkty to najwyższa pora nabrać podejrzeń i spróbować sprawdzić swojego faceta.
~ediiii | 2012-05-09 07:55
Sprawdzałam juz, w telefonie nic nie ma, po pracy jest zaraz w domu chyba? moze konczyc wczesniej. Ale i tak bardzo dziękuje za pomoc, chyba mnie juz przestał kochać wczoraj z nim rozmawiałam, ale to tak jakby do sciany jego odpowiedzi były takie : tak , nie , nie wiem i to ma być rozmowa ? kompletnie jestem bezradna
~malyna | 2012-05-08 20:35
nie wiem może kogoś ma? zapytaj co we mnie jest nie tak? czy już naprawdę mnie nie kochasz? czy kogoś masz?
~hlyna | 2012-05-09 12:10
co za głupia podpowiedź MALYNA, właśnie powinna mu pokazać , ze jej się to nie podoba, nawet jak nie miał humoru to o takich rzeczach nie powinno się zapominać, na twoim miejscu też bym mu nie złożyła życzen na najbliższe jego świeto i zobaczysz czy się zdziwi.
Liczba odpowiedzi: 7

Powiązane porady

Znasz poradę w serwisie, która jest powiązana z zadanym pytaniem?

Mam poradę!