Kategorie

Ślub

Najnowsze porady

Porada id 5847 Pierwszy taniec młodej pary - jaki wybrać?
Kampanie | 2017-11-29
Ślub to niezwykłe wydarzenie w życiu wszystkich zaręczonych par. W ferworze przygotowań do tego ważnego dnia nie można zapomnieć o pierwszym tańcu - jednym z ważniejszych elementów przyjęcia weselnego. Radzimy więc jaki taniec wybrać, aby zapadł on w waszej pamięci i wszystkich zebranych gości. czytaj »
Porada id 5768 Oprawa muzyczna wesela - co warto wybrać, zespół czy DJ-a
Kampanie | 2017-09-18
Podczas planowania wesele, jednym z kroków o, który trzeba odpowiednio wcześnie zadbać jest wybór oprawy muzycznej. Wiele zespołów i DJ-ów ma napięte grafiki, dlatego warto wybrać oprawę muzyczną wcześniej. czytaj »
Porada id 5701 Dj czy orkiestra - kto rządzi na weselach w tym sezonie ślubnym?
porady12 | 2017-07-26
Wiadomo, że podstawą udanego wesela jest przede wszystkim muzyka, przy której bawią się goście. Do niedawna podstawą były orkiestry, lecz obecnie, poprzeczka wędruje coraz wyżej, wesela są organizowane w wytwornych miejscach, a Państwo Młodzi chcą dogodzić swoim gościom, dlatego decydują się na DJ, który jest w stanie zagrać muzykę w każdym języku i z każdego gatunku. czytaj »
Porada id 5697 Jak wybrać obrączki ślubne?
porady12 | 2017-07-24
Obrączki to symbol nierozerwalności świętego sakramentu małżeństwa. Te niewielkie elementy są częścią ogromnej ceremonii, która diametralnie zmienia życie nowożeńców. Jest to bowiem krok milowy w ich związku. Jak więc wybrać obrączki, by służyły długie lata? czytaj »
Porada id 3844 Uciekająca para młoda – z miasta w góry, czyli nowy trend w organizacji przyjęć weselnych
sferaprfoto | 2014-09-03
Moda na wesela stylizowane, z motywem przewodnim w tle, ustąpiła miejsca przyjęciom w naturalnej scenerii. Polacy coraz częściej decydują się na ucieczkę od miejskiego zgiełku w stronę ciszy, niewymuszonej formy przyjęcia, z pięknymi widokami w tle. Góry są miejscem, gdzie para młoda odnajduje to, co stanowi o udanym przyjęciu weselnym. czytaj »
10 rzeczy, których nie powinieneś robić gdy się oświadczasz (na wesoło)
mittal | 2012-08-18
10 rzeczy, których nie powinieneś robisz gdy się komuś oświadczasz, z serii na wesoło. Zapraszam do oglądania. czytaj »
Obowiązki świadka i świadkowej
Poradopedia.pl | 2012-08-07
Ślub, czy to kościelny czy cywilny nie może obyć się bez świadków. Osoby te, oprócz uczestniczenia w ceremonii zaślubin powinny pomóc Młodej Parze w przygotowaniach do tego wyjątkowego dnia. czytaj »
Czy to ten - jak upewnić się przed ślubem
ladycomp | 2012-06-27
Sezon ślubny w pełni, a tymczasem Polacy pod względem liczby rozwodów gonią Europę. W 2009 roku rozwiodło się aż 71,8 tysięcy par. Jako główną przyczynę podaje się nadal niezgodność charakterów (34,8 procent w 2010 roku). Jak więc sprawdzić, że to TEN, zanim powiemy to wiążące „tak”? czytaj »
Na czym polega ślub humanistyczny?
Poradopedia.pl | 2012-06-04
Indywidualista, rozwodnik, ateista - dla każdej z tych osób tradycyjny ślub w kościele jest mało atrakcyjny albo po prostu niemożliwy do zawarcia. Najlepszym rozwiązaniem dla nich może okazać się ślub humanistyczny. czytaj »
Prezent Pomysł na prezent z okazji rocznicy ślubu
Poradopedia.pl | 2012-05-15
Zostałaś zaproszona na uroczystość z okazji rocznicy ślubu? Skorzystaj z naszych propozycji i wybierz najlepszy prezent dla jubilatów. czytaj »

Najnowsze pytania

Szybkie rady

W tej kategorii brak jeszcze szybkich rad.

Utwórz nowy temat