alkohol tylko pare piwek pije!!!!

~misiaczek | 2013-04-11 22:41
Witam wszystkich.Mam faceta z ktory jestem ponad rok.Niestety pije na poczatku malo pil to mi nie przeszkadzalo,ale teraz jest gorzej upija sie i idzie spac i znowu wstaje i pije.Chce mu pomoc ale nie slucha chocaz ostatnio powiedzial,zebym mu pomogla ale byl troche wstawiony.Ma prace ale jesli ma wolne to juz plynie w alkoholu co mam zrobic?lzy nie pomagaja prosby itp.Kocham go tylko ten alkohol stoi na drodze.Dodam jeszcze ze jego ojciec jest alkoholikiem.Nie chce zeby byl taki jak on.

Odpowiedzi na pytanie

Odpowiedz na pytanie:


Liczba odpowiedzi: 3
greg | 2013-04-12 13:19
Jeżeli ma ojca alkoholika to może świadczyć, że predyspozycje genetyczne do łatwego popadania w uzależnienie ma. Trzeba jak najszybciej reagować i starać się zadbać o odpowiednie warunki i motywację do zerwania z alkoholem. Zastanów się przede wszystkim jak jego dzień wygląda, jak można go przeorganizować, żeby nie było mu tak łatwo pić, czym mógłby sobie kompensować picie.
Jak nie będziesz widzieć poprawy to uciekaj dziewczyno póki możesz - po 10 latach będziesz wyniszczona takim związkiem i wcale nie będzie łatwiej odejść.
Roksana123321 | 2013-04-12 17:56
Wiesz rozumiem to ,ale musisz mu postawić,albo ty albbo alkochol bo tak nie morzebyć ! A jak wybierze alkochol to naprawde nie ma sensu żebyś z nim była widocznie nie pasujecie do siebie. A jak naprawde mu na tobie zależy to się postara.
~malyna | 2013-04-16 13:17
zgadzam się z roksaną. niech wybiera albo ty i jego uczucia do twojej osoby albo procenty. greg też ma rację,że jeśli ojciec pije to synowi przekazał trochę genów. może ma jakieś problemy, nie każdy facet jest wylewny napewno twój facet dusi to w sb i nie może sb z tym poradzić. wspominałaś że gdy był pod wpływem % poprosił cię o pomoc? to znak,że coś się dzieje? każdy facet jest taki,że musi sam rozwiązać swój problem,nie jak kobieta ma przyjaciółkę to musi się wyżalić. porozmawiaj z nim.. zapytaj co się dzieje? jakieś problemy w pracy czy coś innego? a jeśli nie chce o tym rozmawiać to nie zmuszaj go do tego,powiedz,że braknie mi już sił i nie potrafię ci pomóc bo nie wiem co się dzieje,wiec zastosuj trochę szantażu emocjonalnego. może wtedy coś zdziałasz a jeśli nie to zostaw go.wiem,że będzie trudno iże go kochasz,ale odejdz i się nie wachaj bo ten związek to błędne koło.
Liczba odpowiedzi: 3

Powiązane porady

Znasz poradę w serwisie, która jest powiązana z zadanym pytaniem?

Mam poradę!