Kategorie

Uzależnienia

Najnowsze porady

Alkohole Mity na temat alkoholu
Poradopedia.pl | 2016-01-19
Na temat alkoholu krąży wiele mitów, wiele z nich dotyczy szkodliwości alkoholu. Poznaj największe z nich. czytaj »
Papieros - zgaszony pet Dzień eks-palacza - 26 września
Poradopedia.pl | 2013-09-26
Rzucenie palenia to nie taka prosta sprawa. Rzuciłeś? 26 września masz swoje święto, gratulacje! czytaj »
Jak walczyć z lenistwem?
Poradopedia.pl | 2012-08-29
Każdy z nas ma złe dni, ale nie można mylić zwykłego przemęczenia z lenistwem wynikającym ze słabości charakteru. Aby pokonać nadmierną chęć "nicnierobienia", należy się odpowiednio zmotywować i wykazać odrobiną dobrej woli. czytaj »
Zespół Otella - objawy i leczenie
Poradopedia.pl | 2012-04-05
Alkoholizm to jeden z najtrudniejszym do pokonania nałogów. Może uprzykrzyć życie jeszcze bardziej, jeśli osoba uzależniona zachoruje na Zespół Otella. czytaj »
Krokodyl - nowy groźny narkotyk. Jak rozpoznać, że dziecko jest uzależnione od narkotyków?
Poradopedia.pl | 2012-01-18
Krokodyl to nowy, zabójczy narkotyk produkowany na bazie silnie toksycznych substancji. Przeczytaj naszą poradę - dowiesz się więcej o tej niszczycielskiej mieszance, a także o objawach świadczących o uzależnieniu dziecka od narkotyków. czytaj »
Facebook Jak pozbyć się uzależnienia od Facebooka i Naszej Klasy?
Poradopedia.pl | 2011-12-21
Dzień bez logowania się do Facebooka czy NK jest dla Ciebie dniem straconym? Prawdopodobnie jesteś uzależniony od serwisów społecznościowych. Przeczytaj naszą poradę i dowiedz się, jak wyjść z tego nałogu. czytaj »
Alkohol Jak postępować z alkoholikiem?
Poradopedia.pl | 2011-12-05
Alkoholizm to bardzo ciężka, ale możliwa do wyleczenia choroba. Przeczytaj naszą poradę i dowiedz się jak postępować z alkoholikiem - jakie działanie mogą mu pomóc, a jakie zaszkodzić. czytaj »
Objawy po rzuceniu palenia
Poradopedia.pl | 2011-11-22
Rzucając palenie można doświadczyć wielu nieprzyjemnych objawów. Jeśli zamierzasz wkrótce odstawić papierosy lub jesteś na początku rzucaniu palenia, przeczytaj naszą poradę. Dowiesz się, jakie to objawy i jak sobie z nimi radzić. czytaj »
Jak rzucić palenie i nie przytyć?
Poradopedia.pl | 2011-09-30
Rzucanie nałogu nikotynowego jest trudne i może przynieść niepożądane skutki, np.: wzrost wagi. Aby zbytnio nie przybrać na wadze, trzeba przestrzegać pewnych zasad. Zapoznasz się z nimi, czytając naszą poradę. czytaj »
Jak rozpoznać, że ktoś bierze narkotyki?
Poradopedia.pl | 2011-02-15
Rozpoznanie objawów świadczących o zażywaniu narkotyków jest trudne do wykrycia we wczesnej fazie ich zażywania. Decyduje o tym szeroki wachlarz dostępnych środków uzależniających, ale też brak wiedzy osób z najbliższego otoczenia. czytaj »

Najnowsze pytania