Kategorie

Włosy

Najnowsze porady

Porada id 6611 Pielęgnacja włosów latem
sensigray | 2020-08-06
Wysoka temperatura w okresie lata, połączona z dość dużą wilgotnością lub suchością powietrza, to spore wyzwanie dla włosów. Jak o nie zadbać w tym okresie, by dalej były piękne i zdrowe? Sprawdź! czytaj »
Porada id 5812 5 sposobów na piękne włosy
media | 2017-10-25
Twoje włosy są pozbawione objętości, łamliwe i masz wrażenie, że jest ich coraz mniej? Tych kilka prostych zasad poprawi ich wygląd i sprawi, że będą mocniejsze i zdrowsze. Co warto zrobić, aby przywrócić im dobrą kondycję? czytaj »
Porada id 5633 Co robić kiedy wypadają włosy?
media | 2017-05-31
Mocne i gęste włosy dodają nam urody i pewności siebie. Wiele czynników może jednak mieć negatywny wpływ na ich kondycję. Podpowiadamy, kiedy wypadanie włosów powinno cię zaniepokoić, oraz co zrobić, by wzmocnić ich strukturę i poprawić wygląd. czytaj »
Kobieta Chcesz mieć piękne, zdrowe włosy? Odwiedź trychologa!
Porady | 2017-04-04
Trychologia to dziedzina nauki, która ciągle się rozwija, ponieważ jest bardzo potrzebna coraz większej liczbie pacjentów mających problemy z włosami. Kim jest trycholog? Jak należy przygotować się do pierwszej wizyty? Na te pytania odpowiada Anna Kuznetsova – specjalista trycholog z kliniki dr Beata Dethloff. czytaj »
Porada id 4349 Przyczyny przerzedzenia włosów i łysienia. Jak zatrzymać wypadanie włosów i pobudzić je do wzrostu?
mniam | 2015-07-31
Zgodnie z wyliczeniami dermatologów, człowiek przeciętnie traci od 80 do 100 włosów dziennie. Proces ten jest zupełnie normalny i przebiega niezauważalnie, dopóki jednocześnie z nim trwa zdrowy wzrost włosów, a ich gęstość pozostaje stabilna. czytaj »
Tłuste włosy Przetłuszczające się włosy - jak sobie radzić
Poradopedia.pl | 2013-10-14
Nieatrakcyjny wygląd Twoich włosów może być związany z problemem szybko przetłuszczających się włosów, co zmusza do codziennego ich mycia. Czasami przyczyna może być bardzo prosta i szybka do usunięcia - przeczytaj na co zwrócić uwagę. czytaj »
Jak odświeżyć kolor włosów za pomocą fluidu koloryzującego
Fryzury | 2013-09-19
Dziś pokażemy jak odświeżyć kolor włosów za pomocą fluidu koloryzującego firmy Framesi. Włosy kliniki nabrały pięknego brązowego odcienia bez obciążenia, które występuje w przypadku tradycyjnego farbowania. Tego typu zabieg możecie wykonywać same w domu. czytaj »
Uzupełnianie włosów po chemioterapii
Fryzury | 2013-09-19
Historia Olgi to opowieść o wesołej, inteligentnej nastolatce, która w wieku 13 lat przeszła chemioterapię w wyniku której wypadły jej wszystkie włosy. Dzięki klinice Handsome Men odzyskała fryzurę i pewność siebie. czytaj »
Lusterko - przeglądająca się kobieta Siwienie włosów - przyczyny i domowe sposoby
Poradopedia.pl | 2013-05-10
Poznaj przyczyny siwienia włosów oraz domowe sposoby, które pozwalają opóźnić ten proces. czytaj »
Jak skrócić włosy i nadać im objętość?
Fryzury | 2013-04-24
Bohaterka tego odcinka Ewa zgłosiła się do nas z prośbą o znaczne skrócenie włosów i nadanie im ekstra objętości. Po strzyżeniu włosy stały się podatniejsze na układanie. Ponadto krótsze włosów mniej obciążają cebulki, co w przypadku intensywnie wypadających włosów Ewy ma znaczenie. Zobaczcie efekty. czytaj »

Najnowsze pytania

Szybkie rady

W tej kategorii brak jeszcze szybkich rad.

Utwórz nowy temat