Kategorie

Moda i uroda

PODKATEGORIE

Najnowsze porady

Porada id 7213 Wrogowie urody – jakie czynniki mają destrukcyjny wpływ na skórę i kolagen?
mniam | 2023-09-22
Pielęgnując urodę często skupiamy się na rozwiązaniach, które mają pomóc w odzyskaniu młodego wyglądu. Poszukujemy coraz to nowych składników aktywnych, kremów, masek, zabiegów, suplementów lub innych preparatów, mających na celu wygładzenie powstałych już bruzd i zmarszczek. czytaj »
Porada id 7191 Usta a smak: Jak nasze usta wpływają na doświadczenia kulinarne
awilk | 2023-08-25
W świecie kulinariów, smak to nie tylko zmysł, ale prawdziwe dzieło sztuki. Nasze usta odgrywają kluczową rolę w procesie odkrywania, rozumienia i cieszenia się różnymi smakami. W tym artykule zgłębimy fascynujący związek między naszymi ustami a doświadczeniem kulinarne. czytaj »
Porada id 7188 Kolagen receptą na młodość, czyli jak się starzeć "z godnością"
mniam | 2023-08-22
Pojawianie się zmarszczek, utrata jędrności, odpowiedniego nawilżenia czy jednolitego kolorytu skóry, to problemy, które najprawdopodobniej wraz z wiekiem, nie ominą żadnej z nas. Natomiast procesy wpływające na te niekorzystne zmiany u każdego człowieka zachodzą w innym tempie. czytaj »
Porada id 7168 Kolagen dla urody? Tak! Ale jaki?
mniam | 2023-07-20
Upływający czas ma niestety niekorzystny wpływ na ludzką skórę. Z wiekiem traci ona swoją jędrność i młodzieńczy blask, a jej pielęgnacja jest coraz bardziej wymagająca, efekty natomiast coraz mniej zadowalające. Procesy starzeniowe zachodzące w naszym ciele są nieuniknione, jednak poznając ich fizjologię, możemy znacznie je opóźnić. czytaj »
Odchudzanie Liposukcja - Podstawowe informacje
hialuron | 2023-07-17
Liposukcja, znana również jako liposkopia lub lipoplastyka, jest jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów chirurgii plastycznej. Polega ona na usuwaniu nadmiaru tkanki tłuszczowej z różnych obszarów ciała w celu poprawy sylwetki oraz zmniejszenia objętości tkanek. czytaj »
Porada id 7143 Słońce wrogiem młodej i gładkiej skóry! Dowiedz się co to jest fotostarzenie, dlaczego słońce "topi" kolagen i czy można temu zapobiec.
mniam | 2023-06-25
Lato widać już na horyzoncie. Wszystkie portale, jak co roku o tej porze, obowiązkowo publikują „ABC bezpiecznego opalania”, a w nim nic nowego – kremy z filtrem, nakrycia głowy, unikanie słońca… My wpisujemy się w tematykę, jednak zgłębimy temat nieco wnikliwiej: co robi nam słońce? Co to jest fotostarzenie i jakie miejsce zajmuje w nim kolagen? Dlaczego tak ważne jest zachowanie pewnych zasad podczas opalania? Zapraszamy. czytaj »