stylizacja

Znaleziono: 109
Porada id 6992 „Kapcie” dla gości. Co na ten temat mówi savoir-vivre?
buenavista | 2022-06-03
Prosić gości o zdjęcie butów czy nie? A jeśli tak, to czy proponować im kapcie? Nowe, własne, „specjalne dla gości”? Niby to nienowy problem, ale dla wielu wciąż nierozwiązany – w końcu chodzi nie tylko o nasze podejście, ale także o komfort zaproszonych osób. Jakie są możliwości i co na ten temat mówi savoir-vivre – wyjaśniamy! czytaj »
Jak odświeżyć kolor włosów za pomocą fluidu koloryzującego
Fryzury | 2013-09-19
Dziś pokażemy jak odświeżyć kolor włosów za pomocą fluidu koloryzującego firmy Framesi. Włosy kliniki nabrały pięknego brązowego odcienia bez obciążenia, które występuje w przypadku tradycyjnego farbowania. Tego typu zabieg możecie wykonywać same w domu. czytaj »
Uzupełnianie włosów po chemioterapii
Fryzury | 2013-09-19
Historia Olgi to opowieść o wesołej, inteligentnej nastolatce, która w wieku 13 lat przeszła chemioterapię w wyniku której wypadły jej wszystkie włosy. Dzięki klinice Handsome Men odzyskała fryzurę i pewność siebie. czytaj »
Jak wygładzić i zregenerować włosy?
Fryzury | 2013-04-24
Naszej klientkce zależało na wygładzeniu i zregenerowaniu włosów. W tym celu wykonaliśmy delikatne strzyżenie całości fryzury, korygując grzywkę z lekko wycieniowanymi bokami. Dało to efekt lekkości. Fryzura miała być klasyczna i elegancka. czytaj »
Jak wykonać warkocz dobierany i fryzurę typu kłos?
Fryzury | 2013-04-24
Warkocze to jedne z najpopularniejszych i najbardziej lubianych fryzur dziewczyn z długimi włosami. Tym razem jednak pokażemy coś nowego. Na włosach Patrycji wykonaliśmy fryzurę składającą się z kłosa i warkocza dobieranego. Zobaczcie sami. czytaj »
Jak wykonać fryzurę w stylu Bob wykorzystując gorące nożyczki Thermo Cut?
Fryzury | 2013-04-24
Bohaterka odcinka p. Agata - ma cienkie i delikatne włosy. Zgłosiła się do nas z prośbą o strzyżenie, które zwiększy objętość włosów. Wykonaliśmy fryzurę w stylu Bob wykorzystując do tego gorące nożyczki Thermo Cut. czytaj »
Jak wykonać strzyżenie przy użyciu gorących nożyczek Thermocut ?
Fryzury | 2013-04-24
Nasza klientka często farbowała włosy w skutek czego ich struktura uległa uszkodzeniu. Stylistka p. Agnieszka zaproponowała intensywną regenerację za pomocą preparatów marki Framesi i wykonała strzyżenie za pomocą gorących nożyczek Thermocut. czytaj »
Jak krok po kroku zapleść warkocz dobierany z dwóch części?
Fryzury | 2013-04-24
Tym razem pokażemy Wam jak krok po kroku zapleść warkocz dobierany z dwóch części. Tego typu warkocz możecie wykonać same lub z pomocą drugiej osoby. Do wykonania będziecie potrzebować harnadle i grzebień ze szpikulcem. czytaj »
Jak wykonać fryzurę elegancką i łatwą w układaniu?
Fryzury | 2013-04-24
Bohaterka odcinka zgłosiła się do nas z prośbą o zregenerowaniu włosów, nadanie blasku i wykonanie delikatnego strzyżenia. Fryzura miała być elegancka i łatwa w układaniu. czytaj »
Jak zwiększyć objętość włosów poprzez odpowiednie cieniowanie?
Fryzury | 2013-04-24
Nasza stylistka pokaże dziś Wam jak skutecznie zwiększyć objętość poprzez odpowiednie cieniowanie. Dodatkowo wykonana zostanie intensywna regeneracja włosów, w celu ich odżywiania. czytaj »
Znaleziono: 109

Najpopularniejsze tagi

zobacz więcej tagów »